Ayrılık çok yaktı mı canınızı, yoksa kolay unutanlardan mısınız?

Ayrılıklar hüzünlendirir hep

siz canı yananlardan mısınız kolay unutanlardanmısınız?

?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten sevmiş bir insanın kolay kolay unutacağını sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aşkına yıllarımı verdiğim kız ahlaksız çıktı. Bir ayda zor toparlandım. Aşk derin bir yaradır. O yara bir gün kapanır ama... İzi mutlaka kalır. Kolay unutulmaz. Ama bir gün unutulsa da, arada hatırlanır. Kötü ya da sıradan bir anı olarak.

0|0
    0|0
  • ayrılık olmasa keşke hep mutlu olsa insanlar aşklar doğru düzgün yaşansa ; bende ayrılıklar çok yara bıraktı :( tedavisi zor oluyo kafaya takmamak lazım aslında gerçek bu ama yapamıyorum maalesef

0|0
    0|0
  • gönül'e dövme gibi işlenmiş bir sevgi,aşk kolay unutulurmu yaa.. 1 yıl 10 yıl kac yıl gecerse gecsin...unutamazsın..hep kalbinin kosesınde kalmıstır bseyler..""o da boyleydi, o da bunu yapardı"" dıye aklına gelir.. o yuzden, ne adam gıbı sevmek kolay, ne de unutabılmek kolay ...! (_mekansız_07_)

0|0
    0|0
  • 5 yıllık ilişkim bitti 1.5 yıl oldu hala ilk günkü gibi seviyorum salağım heralde...

0|1
    0|0
  • Şu an ayrıldı mı ayrılacak mı benden bilmiyorum ama o bile yakıyor canımı...

0|0
    0|0
  • HERKES GİBİMİYİM GELİP GEÇEN ZAMAN... SEN AKREP OLMUŞŞUN BEN YELKOVAN PEŞİNDE KOŞTURUP DURAN BAZEN AYNI ANI GÖSTERİRİZ AMA İKİ AYRI VAKİT BİZİMKİSİ SEN BANA ÇOK GEÇ KALMIŞ BEN SANA TESADÜFEN YAKIN..

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevdiğiniz kişiden, ayrılık çok zor birşey onun acısı ömür boyu unutulmaz. Aşk unutulmayacak bir tattır ama acısıda unutulmaz.

0|0
    0|0
  • unutmayıp napacaksınki..hayat çok hızlı akıp gidiyo..birine bağlı kalıp takılırsan hele de seni sevmeyen birine bu hayat geçmez...

0|0
    0|0
  • 2 yıllık aşkı 5 yılda unuttum desem...

0|1
    0|0
  • unutmak kolaymı deme unutursun mıhrıbanım...

oğlun kızın olsun hele unutursun mıhrıbanım...

0|1
    0|0
  • sen böyle düşünürsen yıllarını alır yok olması başka şeylere odaklan !

0|0
    0|0
  • Bir kere ayrıldım pişman değilim unuttum yalnızları oynuyorum bununla link

0|0
    0|0
  • kolay unutulmaz ama iyi rol yapıosan sorun yok

0|0
    0|0
  • cok yaktı canımı

0|0
    0|0
  • kolay unuttum

0|0
    0|0
  • hiç ayrılmadım ki :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Önce inanamıyorsun. Sonra kelimeler boğazında düğümleniyor, nefesin kesiliyor, yaşadığınız bütün kötü-güzel anılar aklına geliyor, gözlerin doluyor, gözünü kırptığın anda kirpiklerinden yaşlar süzülüyor. Geceler boyu göz yaşı döküyosun falan. Zor yani. Çok zor .

1|0
    0|0
  • Kolay unuturum.

0|0
    0|0
  • sessizce geçmesini bekleyenlerdenim.

0|0
    0|0
  • Unutmak bence bir çözüm değil .) Sen bugün şuan burada isen o yaşanmışlarla , anılarınla buradasın . Bu anıları yok saymak bence kendine haksızlık etmek olur . Bunun yerine o anıları gelecekte hatırlayınca tebessüm edip geçebileceğimiz bir hale getirmek daha önemli diye düşünüyorum =)

0|0
    0|0
  • çooooook kötü canımı yaktı yakarda şimdi tekrar bırlıkteyız ama cok kotu duygu ben asla unutmama bılıorm kendı aptallıgım ama yapıcak bırsey yok huyum bu cok can yakıcı cunku ask baska tek dıcegm allah dusmanımın basına vermesın boyle bır acı

0|0
    0|0
  • sevdiğim zaman gerçekten severim ve bağlanırım. ayrılmak bana çok acı gelir ve ayrıldığm kişiyi çok zor unuturum

0|0
    0|0
  • istesem bile unutamam..

0|0
    0|0
  • çok acımasızım bu konuda.affetmem, unuturum.

0|0
    0|0
  • Artık yanacak bir canın yoksa o zaman insan değilsin...Evet insan değilim.

0|0
    0|0
  • Severek ayrıldysam unutamam zor olur ama sevmemişsm kolayca unutrm gider

0|0
    0|0
  • 2-3saatte geçiyor:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...