Anabolik steroid kullanmış olan var mı?

kullanmış olanlarla konuşmak istiyorum, kullanmamış olanlar çok şey biliyor da

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sor ben 1 hafta kullandi sonra biraktim burum kanamasi. Yuzünden ama bilgiliyim fazlasiyla bu konu hakkinda

0|0
    0|0
    • sende yan etki burun kanaması mı oldu? nasıl başladınız o 1 haftalık süreçde de bir şey gösterdi mi?

• iğneye alışırımda hastalıklardan korkuyorum bir sürü yan etkisi olabiliyormuş, saç dökülmesinden ereksiyon olamamaya kadar, bakalım daha çok araştırıcam, hayattan hala zevk alamazsam başlarım zaten direk

• Zevk almiyorsan bencede basla bende 100% su asker isi oolmaz ise seneye basmiyacam 12 aylarda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bro eğer amacın kürleri v. s ögrenmekse body building. com da ingilizce yorumlarda kürler ve steroid hakkında vilgiler veriliyor oralardan bilgi alabilirsin.. Ama bana sorarsan bu işler için biraz bilgi birikimi lazım bnve bir spor salonu hocanla veya tanıdıgın falan varsa onlarla konus seni yönlendirsinler.

0|0
    0|0
    • kürleri öğrenmek nedir onu bile bilmiyorum, kür değişim demek ama bu kür dedikleri anlık mı oluyor sonuçta yavaş yavaş değil mi neden kür deniyor buna, ingilizcem yetmiyor o yüzden türkçe içerikle uğraşıyrum

• Hocam türkce icerikli ayrıntılı bilgi bulacağını zannetmiyorum ama türkce olarak sana önerim "kas ve kuvvet. com" ve "bodyforum" steroid yazıp google da yanına bu siteleri yaz ve arat bakalım belki işe yarar bilgiler bulursun.

Kür dedikleri daha birçok steroidin karışımı demek yani adam bir sana yağ tutmaman için bir steroid adı yazar sonra vücutda hic su tutmaman icin steroid yazar sonra şişirmek için bir steroid yazar bide vücudun kendini hızlı toparlaması icin anabolik testeron steroitlerinden birinin adını yazar. Sonrada sen bunları kullanıp o estetik vüvuda sahip olmaya çalışırsın diyebiliriz.

• Buyur usta sor

0|0
    0|0
    • ne kadar süre kullandın ve kullanmaya devam ediyor musun?

• Nasil o surecte ne gozlemledin?

• İlk başlarda bir farklılık görmediğimi düşündüm değişen bişey olmadığını zannettim ama spora 1 ay ara vermiştim 1 ayda her yerimden en az 3 cm düştüm vücudum su toplamıştı kullanmak istiyosan sakın girme bu işe

• Kullanmış olanı bilgisini parayla satar dostum. Kolay kolay bulamazsın. Benim arkadaş kendisi kullanıyor onun sayesinde biliyorum birkaç bişey. Kürleri falan yazıp satıyor adam.

0|0
    0|0
    • bilgiyi parayla satar derken? makale istemiyorum ki öneri istiyorum sadece

• çok var kullanan illaki paylaşımcı birilerini bulurum, kimsenin sanmıyorum bu şekilde para kazancagını falan aptalca

• Steroidi satanlar kadar para kazanıyorlar emin ol :) satan adam sana ne olacağını düşünmeden satıyor. İnsanın hayatı söz konusu olunca güzel paralar kazanılabiliyor. Bizzat şahit oldum bu olaylara.

• Bence burada kullanmış olan bir canım çıkmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...