Duaların gücüne inanır mısınız?

dualarınız kabul oldumu hic...benim oldu...umarım sizinde olur:)

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• dua allahın kullarına verdığı anahtardır samımıyetle ınancla edılırse acamıcagı kapı yoktur...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Biz dua ederiz , Tanrı uygun görürse kabul eder ya da etmez. Ama boşa gitmediği de bir gerçek. Bu dünyada olmasa da öteki dünyada karşılığı mutlaka olacaktır diye inanırız.

Bunların hepsi olumlu olumsuz verilecek tepkiye karşı bir sınavdır.

Not: inanırım

1|0
    0|0
  • Allah herkesin duasını HAYIRLIYSA kabul etsin diyelim önce. Ve bildiklerimi paylaşayım. Allah siz dua edin ben icabet ederim der. Yani karşılık veririm der. Kabul edeirm demez. Yani somuta indirgersek doktora aspirin ver demek değil bu hastalık için ne gerekliyse onu ver demek lazım. Dua budur... :)Duaların gücüne inanmam mı hiç... Dünya dualarla kurulmuş

1|0
    0|0
  • evet hatta baybettiğm şeyleri bulabilmek için bile dua biliyorum ve gerçekten kabul oluyor detay istersen mesaj atabilirim duaların kabül olması dileği ile

1|0
    0|0
  • yok kalsın.

0|1
    2|0
  • allaha sükür duam kabul olsada olmasada inancim sonsuz duam kabul olmadı diye inançsızlık yapmam

1|1
    0|0
    • inanmayan insalarada tek sorum var bu dünyaya nasıl geldiler allah olmasa nasıl oldular

• tabi ki inanırım..İNŞAALLAH herkesin duası kabul olur :)) benım dualarımda kabul oldu cok sukur.. :))

1|0
    0|0
  • tabiki inanırım dunya dua uzeıne kurulu demısler dualarla yasıyoruz

2|0
    0|0
  • her zaman soyledırr herkess dua eder duadan sonra kabul olunması bekler halbukı bı dusunsene sımdıyee kadar ALLAH ııcn ne yaptın sadece duaa duayıda nıee yaptın kendıı cıkarın ıcın ONCE KALBINI TEMIZLEE SONRA TEMIZ KALPLE DUAA ETT AKLINDAN ART NIEYET GECMESIN VEE SABRETMESINI BILL...

0|1
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Benim çok oldu ve çok şükür ki oluyor, duaların kabul olması için içten okumak ve kalbinizin temiz olması, Allaha CC inanmak ve ondan ALLAH CC korkmak bence yeterli evet sert konuşmuş olabilirim ama hayat tecrübemin verdiği cesaretle bu kanıya varıyorum.

0|1
    0|0
  • Amin diyelim.

0|1
    0|0
  • töbe inanmam

1|0
    1|0
  • beni çıkarmışın :)

0|0
    0|0
  • inanmam.

0|0
    1|1
  • dua allah ile kulun bağlantısıdır.ayette derki dua edenin duasına icabet ederim.duaa inananın silahıdır

1|0
    0|0
  • maaşallah allah kabul etsin dualarını ve dualarımızı.. sabırla edilip görülemeyecek dua yoktur diye sanırım bir hadis vardı ve bu hadisi de çok severim.. (kelimesi kelimesine böyle olmayabilir ama özet olarak hadis böyleydi)

1|0
    0|0
  • inanıyorum askerde çok faydasını gördüm

1|0
    0|1
  • şükrederim oda olan olaylar için yaşadıklarım için bugünlerim için dua ederek bişi istemem kendim yapmaya calısırım

0|0
    0|1

• inanırım,uygularım,dahada çok inanırım

0|0
    0|0
  • Hastalığın iyileşmesinde, işlerin yolunda gitmesinde, hayatın her kademesinde DUA gereklidir. Tabi dua kabul olsun diye aceleci olunmamalıdır. Allah nasıl uygun görür ise öyle olur.

0|0
    0|0
  • hz ash den dua isteriz arada fdgdsfgsdfgdsf

0|1
    1|1
  • Psikolojik etkisine inanırım ama soyut etkisine inanmam.

0|0
    1|1
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnanırım gerçekten etkisi oluyor

0|1
    0|0
  • Inanırım Allah cc her duaya cevap verir er ya da geç ama o sizi duyar ve cevap verir

0|0
    0|0
  • Yok ben duam kabul olmadı ama olsun Allaha bin şükür

0|0
    0|0
  • yok benim hiç kabul olmadı onun için etmiyorum

0|0
    0|0
    • bir edip bıraktın mı duayı ? yoksa sabredip olana kadar dua ettin mi ?

• Gölgelerin gücüne inanırım.

0|0
    1|1
  • dünya dua üstüne derler inanırım ateistler bile inanır onlar da doğa anaya evrene pozitif enerjilerini (bi çeşit dua işte) gönderirler:-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İnanmasam yaşayamazdım.

Dua Mü'minin silahıdır. H.Şerif

2|3
    0|0
  • Tabiki inanıyorum. Ne mutlu sana.

2|1
    0|0
  • evet kabul oldu inanırım

1|1
    0|0
  • Her ettiğim dua kabul oldu veya beyin gücü de olabilir kafam karışık bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Allahıma şükürler olsun her zaman dua etmeden dışarı çıkmam

1|1
    0|0
  • Dualarım kabul olsada olmasada hep inanır dua ederim

2|0
    0|0
  • İnanırım tabi...

1|1
    0|0
  • inanırım