Sorum erkeklere ama kızlarda yanıtlayabilir:)

şimdi çok fanatik bir fenerbahçelisiniz birini çok ama çok seviyosunuz o kişiye sevdiğinizi inandırmak için galatasaray forması giyer misiniz. Takımlara takılmayalım kavga filan olmasın yani soruya odaklanın lütfen:)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçeliyim bende ama sadece kardeş takım olduğu için avrupayla maç yaptığı zamanlarda destek olmak amacıyla giyerim sevdiğim bir kişi rica ederse annem sevgilim fanatik gs li bir arkadaşım yoksa giymem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Cehennem buz tutana kadar Fenerbahçeliyiz dedik:) Söz bir yana sevgime inanmıyorsa sevgimide haketmıyordur bu kadar net:) benım fıkrım bu.

0|0
    0|0
  • Bir derbi maçında önce maç boyu ve maç öncesi sinir ederim, sonra Gs formamı ona giydirir fener formasınıda ben giyerim

Böyle de tipik klişe romantkliğe giderim :/

cut.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insana yaranmak için asla bir düşüncemi ya da başka birşeyimi değiştiremem.Seven beni olduğum gibi sevsin .

0|0
    0|0
  • bırakın bu işleri :D

0|0
    0|0
  • Tek aşk Fenerbahçe :)

0|0
    0|0
  • fanatik değilim ama, ondan daha manyakları var Fenerbahçe maçını izlemek için düğünüm olsa gitmem diyenler :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim, sevdiğimi yaptığım bir hareketle anlıcaksa hıc anlamasın daha ıyı

0|0
    0|0
  • Olmamış :( Talihsiz bir soru olmuş, yakıştıramadım dişi kanarya.

0|0
    0|0
  • Kıçımada ponponlu don giyeyim mi? Tam sevgi testi yapmış olursun..

0|0
    0|0
  • hahahahha :D çocuk değilim ben :D ben uzerınde ay ve yıldız amblemı olan tum formaları giyerim

0|0
    0|0
  • Fanatik Fenerbahçe'liyim. Giymem. Öyle sevgi ispatlanmaz...

0|0
    0|0
  • Takım tutmasak daha iyidi :D

0|0
    0|0
  • sevıyoruz dediysek yalakayız demedık karakterden taviz vermek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır giymem , fenerbahçeliyim bende fanatik hemde ama bunun takımla alakası yok gs de türkiyenin takımı ama sevgilim sırf sevgimi ölçmek için böle bir şey isterse kavga ederim.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bi'atraksyon.

0|0
    0|0
  • hayr bnde fenerbahçeliym şahsen giymem hatta daha güzel olur birbirimizi kızdırırdık:D

0|0
    0|0
  • Formada Türk Bayragi oldukca sirun degil.buarada gs liyim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...