Hadi böcükler bir bakın .

Sevgilimle aramız kötü yani buluşmuyoruz telefonda konuşuyoruz geçenlerde tatsızlık oldu kapattım sonra benden bişey istedi bende olmaz dedim . Sinirliyim tabi 3-4 gün aradı açmadım en son açtım noldu dedim . Daha önceden ısrar ettiği şeyi söyledi yine bende bunun için mi aradın dedim olmaz yine dedim kapattım . 2 gündür beni aramıyor ne iş anlamadım ? Mutlaka hergün arardı ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Bıkmış olabilir mi?Sürekli senin arkada koşuşturmaktan,ilgisizliğinden,umursamazlığından...

Bu sevgili olmak mı acaba,sürekli seni arayacak ilgilenecek peşinde koşacak sen de olmaz deyip kapatacaksın sonra sevgilim diyeceksin peh.

0|0
    0|0
    • Önyargılı olma lütfen . İlgili olan taraf bendim normalde tatsızlık olmadan önce böyle olduktan sonra sinirime gitmeye başladı zaten buluşmuyoruz beni eskisi kadar sevmiyormuş .

• Kendisi diyodu geçenlerde bende bir ara konuşmadım kendisiyle ondan sonra 1 hafta boyunca aradı evime bile geldi . Şimdide aramıyor nedense . Aslında ortada büyütülecek bişey yok kavgada sayılmaz .

• Kız senin peşinden koşmuş tınlamamışsın bile ne yapsın o da uğraşmayı bırakmış.Bu kadar basit cevabı.

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek profiliyle giren bir kız mısın? Niye koşsun hep peşinden iyi bile koşmuş ben istiycem o yapmıycak ben de peşinde koşucam tehey de hey hey...

0|0
    0|0
  • soruya bak

0|0
    0|0
  • usandırmışsın. bıktırmışsın. yalvarmak zorundamı hergün hergün. başkasından istese belki senin gibi yapmıcak seni çekmek zorundamı, çokmu büyük birşey istiyor senden, ççokmu gördün ?

0|0
    0|0
    • Çok görmekten değil ya bildiği şeyi söylüyor ağzımdan duymak istiyor resmen .

• Söylemedim diye böyle yapması neden ? Gerçekten büyütülecek hiç bişey yok .

• bazen inat oluyor işte. ama söylemen iyi olur. aklından çıkarmaz o istediği şeyi sonra durduk yere surat ypapar bir gün, sende şimdi niye suratı düştü bunun diye sebep ararsın.

• bıkmıştır kız seni ara raa yanii.ne dedi hergün özelmi çok?yazsan buraya zaten gizlisin.

0|0
    0|0
    • Ya bildiği bişeyi benden öğrenmek istiyor biraz özel kusura bakma çokta abartılacak bişey değil aslında .

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...