En yakın arkadaşım eski sevgilime yavşarsa...

şimdi benim eski buna mesaj atmış bende face şifresini biliyorum arkadaşın filan dedim sana mesaj atmış banane benim sevdiğim var dedi ben okey dedim ertesi gün arkadaşım buna mesaj filan atmış numaralarını almışlar ben uyuz oldum arkadaşim dediğim kaltak çikti bu kizdan nasil intikam alirim yardim plsss

Güncellemeler:
Umursamıcam amaa . . . intikam almak istiyorum

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Kizla muhakkak ortak bir ortaminiz vardir. Kizi herkesin ortasinda rezil et. Ama hic face olayina ya da eski sevgili olayina girme. En beklemedigi kisiden rezil olsun saskinliktan kala kalir. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olur oyle seyler yasak olan seyler ınsana cazıp gelır..aslında o cocuga senınle bırlıkteyken baslamıstır ılgısı hep 3nuz takılmısınızdır ve cocuk ona ıs koymustur zamanında ve sımdı hasat zamanı dıye dusunuyor cocuk verım almak ıstıyor..sana tesellı gıbı gelecekse bır onerım var o cocuk onu sadece yatmak ıcın kullanacak daha fazlası olmayacak ama soylede bır durum var senınlede yatıysa bu cocuk ıcını gercekten acıtacak bır durum bu...

0|0
    0|0
  • ulan seviyosanız niye ayrılıyosunuz,ayrılıyosanız niye hala takip ediyosunuz adam özgür istediğini yapmakta.

0|0
    0|0
    • çocuğa değil kardeşim dediğim kaltak iştee koydu böyle yapması

• :DD belki senin için konuşucaktır arkadaşın aranızı tekrar yapıcaktır nerden biliyosun :D bende gece gece polyanaya bağladım :D

• git o kızın saçlarından tut gel buraya senı yelloz de kafasını duvara surt kıvılcım cıksın hıc affetme hacı

0|0
    0|0
  • birşey anladıysam bülent ersoyun silikon göğüsleri olayım

0|0
    0|0
  • eee onunda bir erkek ark si varmış:)

gerekeni biliyorsun:)

0|0
    0|0
  • En iyi intikan konuşmamak bence.

0|0
    0|0
  • umursamamak en iyi cevap olur bişeyler yapmaya çalşırsan önemsediğini gösterirsin

0|0
    0|0
  • biber gazı sık gözlerine :D

0|0
    0|0
  • ban arkadaşını anlat seni sana anlatayım dermiş bir ermiş...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• git çocuğa atarlan sen önce

0|0
    0|0
  • karışık.d kızın eskisiyle çık

0|0
    0|0
  • Muhatap olmayarak :)

0|0
    0|0