Galatasaray a Sizce Hangi Forvet Oyuncusu Gelmeli?

Galatasaray 3 golcü birden alacak. Bunlardan bir tanesi Niasse, Evertondan satın alma opsiyonuyla beraber kiralanacak. Diğer forvet için ise Bas Dost ve Dzeko isimleri geçiyor ancak Dzeko ve Bast Dost Konusunda henüz somut bir adim yok

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 10 oyuncu birden almaları gerek ama öncelik takım olmaları

0|0
    0|0
    • Pek katılmıyorum zaten hücumda Sneijder, Podolski ve Bruma gibi yildizlar var iyi 2 forvet ve on libero alindimi şampiyon Galatasaray

• FM oynarken sürekli aldığım bir antrenördür kendisi, umarım teknik direktörlüğü de iyidir. Ama Beşiktaş da ki ruhu yakalayabilirler mi bilemiyorum

• Ruh diyince akla ilk Fatih Terim donemi gelir. Ama bence 3 iyi transferle Galatasaray yine Şampiyon olacaktır.

En İyi Kız Görüşü

• daha forvet ne demek onu bilmiyorum sen baya ilgilisin hımm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bas Dost Galatasaraya gelmek istediğini belirtti kendiside ya da zam istedi. Şayet glirse uzun boylu sırtı dönük oynayabilen bir oyuncu iş yapacağını düşünüyorum Türkiyede. Niasse de fena oyuncu değil Dzeko zaten kalitesi belli 7 ay oldu artık alalım bir forvet mevcuttan kötü olmayacağı kesin gibi birşey zaten.

0|0
    0|0
  • Niasse ve Dzeko süper ötesi olur ama Bas Dostta ceza sahası içinde etkili ve uzun boyuylada hava toplarında etkili bu özellik sayesinde Sneijder , Poldi ve Brumaya rahat şut imkanları yaratabilir.
    Ama lafla bu iş yürümüyor somut adımlar görmek istiyoruz artık, Bruma-Sneijder ikilisinin uyumuda harika

0|0
    0|0
  • Mustafa Goldemek

0|0
    0|0
  • Elmander Baros ikilisini özleyenler? :(

benim istediğim forvet Niasse birde Falcao. biri yoruyor diğeri atıyor

0|0
    0|0
  • 2 3 tane olmalı abi tek forvet olmuyor

0|0
    0|0
  • Niasse şansı hak ediyor bence.

0|0
    0|0
  • Umut Bulut <3

0|0
    0|0
  • Bas Dost ve Dzekonun adı beşiktaşla çıktı diye galatasaray fenerbahçe falan adamlarla konuştu teklif aldı ahahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• YRAHMİN BASHİ gelmeli bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...