Kilom takıldı kaldı, neden olabilir?

Fitnessa gidiyorum, beslenmem kötü değil. Başlarken 55.5 kiloydum, şimdi 53.3. Ama bu kilo 53te kaldı işte, artık gitmiyor. Daha altı üstü iki kilo verdim, nasıl takıldı böyle anlayamadım. Su da içiyorum, asla zararlı bir şey yemiyorum beslenmem normal. Ne yapmam gerekiyor bilen birisi cevaplayabilir mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo oranin yuksek degil ve fitness basladigindan beri verdigin 2 kg cogunlugu vucudundaki su ve odemlerin atilmasindan simdi yag yakma asamasina geldigin icin daha fazla efor sarfetmen gerektigini belirtiyor bir anlamda o yuzden sporunu normal yaptigindan biraz daha agir yapmaya devam et

Bol sans

1|0
    0|0
    • Teşekkürler 💫 💫

• Deneyeceğim hepsini teşekkür ederim 💫

• Rica ederim mutlaka bu isi iyi bilen bir hocadan ihtiyacin olan programi iste

En İyi Kız Görüşü

• 53 kilo gayet iyi ve ideal :) Daha Zayıflayıp güzelliğinizi o çelimsiz suratlarla zedeleyemeye ne gerek var anlıyamıyorum :)

1|0
    0|0
    • Ya çok teşekkür ederim 💫💫 bacaklarım vücudumun kalanına göre daha kalın, o yüzden yağı mümkün olduğunca bitirmek istiyorum. Yine kalın kalacak vücuduma oranla ama olabileceğin en incesi olsun istiyorum.

• Aman Kilo alırsın minnoş <3 :D

Erkekler Ne Diyor 7

• zorla

1|0
    0|0
  • Yağ azalıp kas artarak eşitliyordur birbirini önemli olan kilon değil yağ oranın

1|0
    0|0
  • Performansı artır

1|0
    0|0
  • Kilonu boşverde profil foton bitirdi beni

1|0
    0|0
  • ne zamandır gidiyor sn

1|0
    0|0
    • Uzun zaman değil, haziranın ortalarında başladım bir buçuk ay kadar oluyor yani.

• ee normal o zaman kilo vermek istemiyorum diyorsun sonra neden kilo vermiyorum diyorsunönce spor un ne olduğunu öğrenmelisin bence :)

• Resimdeki sen misin

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı durumdan muzdaripiz. Benimde takıldı valla 56 da

1|0
    0|0
  • 53 zaten ideal ne gerek var zayıflamaya?

1|0
    0|0
    • Bacaklarım kalın ama :/ yapısal olarak da öyle o yüzden normal bacaklara sahip olabilmek için çok zayıf olmam gerekiyor.

Yükleniyor...