Sinav cekmenin faydalari nelerdir ?

gogusu calistirir sanirim daha iyi bilgi bilenler yazabilirmi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çeşitli çekim şekilleri var bence en iyi hareket internette araştırırsan göreceksin ya da ben şimdi bakıyorum senin için

0|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim

• bide bak calısmak için boyle bir alet yapmışlar bunun gibi birşey bulursan süper olur link sanada teşekkkürler :D

• aynen biliyorum almaya calisicam :S

Kızlar Ne Diyor 3

• oooo gögüsü çalıstır

koldaki biceps tricepsleri çalıstır

trapeziusları çalıstırr

omuz çalıstırır

plankta oldugun için cor bölgeni çlaıstırır

kalçanı sıkmak zorunda oldugundan da guluteus maksimus e midiuslarınıda çalıstırr

0|0
    0|0
  • kas yapar işte.d

0|0
    0|0
  • soruyu bırden hızlı okuyunca sınavdakı kopyalar dan bahsettiğini düşündüm ama öyle değilmiş olmadı :)) neyse ben kaçar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şınav başta göğüs kasları olmak üzere vücutta bulunan birçok kasın çalışmasına, güçlenmesine ve gelişmesine olanak sağlar.

Vücudun elverdiği kadar şınav çekmek, şınav çekerken vücudu çok fazla zorlamamak ve düzenli şnav çekmek vücut için son derece önemli gelişimler kat edilmesine muavenet eder.

Göğüs ve sırt kaslarının gelişmesi için temel bir egzersiz çeşididir.

Kişi doğru ve düzenli şınav çektiği zaman, sırt kaslarını, ön karın kaslarını ve az da olsa bacak kaslarını çalıştırmış ve geliştirmiş olur.

Arka kol kaslarının da gelişmesini sağlayan şınav, vücudun daha dirençli olmasına yardımcı olur.

Kişiye zindelik katar.

Fit bir vücudunuz olmasını sağlar.

Bünyenin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

alıntı

0|0
    0|0
  • göğüs ve kol kaslarını geliştirir

0|0
    0|0
  • kafa lens mi ? he anasını satıyım 14 yıldır profesyonel kopyacıyım ultra kaslarım inanılmaz göz açıp kapama hızım FBI'a katılma potansiyelim var

0|0
    0|0
    • sinav sinav s le degil kenks

• şınav yazsana olum lafı dötümden anladım iyi mi oldu şimdi

• Doğru ve Nizami çektiğin sürece Göğüs Kaslarını geliştirir, aksi takdirde kollarını yormaktan başka bi' işe yaramaz..

0|0
    0|0
  • Özellikle gögüs kaslarını ve triceps'leri geliştirir. Eller dar şekilde yaparsan eğer, tricepslere daha çok etki yapar. Ayakların yerden yüksek şekilde şınav çekersende üst gögüslere etki yapar.

0|0
    0|0
  • çeşitli şekilleri var kol omuz göğüs çalıştırabilirsin coopersguns diye site var bakabilirsin

0|0
    0|0
  • göğüs ve kolun arkasındaki ufak çıkıntı şeklinte olan kası çalıştırır

0|0
    0|0
  • Göğüsle alakası yok.Çekiş şekline göre six pack veya adonisleri çalıştırır.

0|0
    0|0
  • kol kaslarını güçlendirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...