Hangi Gym Hangi Program?

Merhaba arkadaşlar sıkılaşmak için Fitness'a gitmeyi planlıyorum. Bugün Alışveriş Merkezinde açılan Macfite girdim ancak kararsız kaldım. Daha önceden hiç Gym'e falan gitmedim bu konuda pek bilgim yok Diyet konusunda birşey yapamayacaklarını, beslenme konusunda yardım etmediklerini, trainer falan pek yardım etmeyeceğini ve kendim takılmam gerektiğini dedi ben kilo vermek için gitmiyorum o yüzden yardım almak için gelmeyi düşünüyorum deyince kişisel çalışma falan dedi kafamı karıştırdı fiyatıda ilk ay 150'ye denk geliyor. Arkadaşlarım kazık diyor 75 e bile bulursun falan kafam karıştı bilgisi olan ne yapmam gerektiğini söyleyebilecek var mı? Açıkcası gitmeyi çok istiyorum ancak ilgilenmezlerse ben devam edemem çabuk kaçıyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Macfit para tuzagi personal Trainer ordakiler para almadan olsen su vermezler ya tanidigin biri ile bilinen bir yere gidiceksin ya da havuz dahil bir mekana git hic degilse stresin gider

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yeni başlıyorsan maciftten uzak dur

1|0
    0|0
  • 60 lira verdiğim salonda 2.5 yıl hem diyette yardımcı oldular hem antreman esnasında hem gün içinde yani her konuda destek oldular :) tavsiyem öyle isim yapmış yabancı salonlar yerine sokak aralarında olan salonlara gitmen emin ol daha çok fayda görürsün ve yabancı ülkeye bağlı bir firma yerine türk hocasına katkıda bulunursun.
    Yok illa da gidecem diyorsan diyet konusunda yardımcı olabilirim mesaj atarsanız.

0|0
    0|0
  • Bence bizim GYM ve bizim hocanın programı

0|0
    0|0
  • Cokpahali daha iyi yerlervar

0|0
    0|0
  • 215 veriyorum macfitten gayet memnunum

0|0
    0|0
  • Gym falan bilmem ama diyet konusunu kendin çok rahat halledebilirsin

0|0
    0|0
  • ben bireysel antrenörlük yapıyorum sana yardımcı olabilirim istersen

0|0
    0|0
    • Program açısından mı

• maalesef mesaj kapalı. Kısaca özetleyebilirsin burdan

• mesaj kapalı :) kapalı olan benimki sen 3 xpersin sana asılacağımı falan mı düşündün. Neyse boşver ya. Sen bak işine insanca bir yardım istedim oysa

• benim gyn gel

0|0
    0|0
  • Uzun soru bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...