Bazen bir söz hayatınızı değiştirir.Hayatınızı değiştiren veya hayatta klavuzunuz olan bir söz var mıdır?

Bazen bir şey duyarsınız, hayatınız değişir: Bir söz, bir bakış, bir sesleniş hayatınızda her şeyi değiştirebilir? Hayatınızı değiştiren veya hayatta klavuzunuz olan bir söz var mıdır? Nedir?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dilerim herkes bir gün zengin ve ünlü olur ve hayalini kurduğu her şeye kavuşur; böylece aranılan esas cevabın bu olmadığını anlar. - Jim Carrey

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• "Olduğu kadar, olmadığı kader.."

Sahiden olduğu kadar oluyor, en iyisi olmasa da. Sonra bir şeyler bitiyor, yeni bir şeyler başlıyor. Canın acıyor vs ama sonradan kendi kendine diyorsun ki iyi ki bitmiş, iyi ki kurtulmuşum.. Bu sözü çok doğru buluyorum o yüzden.

0|0
    0|0
  • var ama söyleyemem...

0|0
    0|0
  • * Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir ya da olmaması gerektiği içindir.

* Umut insanın kendisine yaptığı en son kötülüktür işkenceyi uzatır.

0|0
    0|0
  • Bi hoca Size birsey katmayacak insanla bosyere arkadas olmayın demisti, hic unutmam .

0|0
    0|0
  • "Allah, nasip etmeyecegi bir seyi hayal ettirmez."

(Hz.Osman (r.a)

0|0
    1|0
  • deveye diken...

0|0
    0|0
  • sözler değil sayılar hayatımı değiştirir

0|0
    0|0
  • "Kendini bil.", "Anlaşılmış hayat,yaşanılmıştır."

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok

0|0
    0|0
  • körler ülkesinde tek gözlüler hükümdar olur

0|0
    0|0
  • her şerde bir hayır değil, iyiliğinizi istemeyen bir i*nenin parmağı vardır akıllı olun etrafınıza iyi bakın.

0|0
    0|0
  • nus ile uslanmam ben etmeli beni tektir tektirden anlamassam artık hakkım kötektir:)

0|0
    0|0
  • noldu biliyormusun işin komik tarafını gördüm o gün bu gündür hep gülerim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...