Hiç unutamamış oldugunuz ve unutamayacagınız biri oldumu hayatınız da ?

hiç unutamamış oldugunuz ve unutamayacagınız biri oldumu hayatınız da ? hanı herseyını ona adamısken bırden yok olup gıden ve sızın bır turlu gıtmıs olduguna ınanmadıgınız bırı

Güncellemeler:
bana gerçek aşık olmuş aşk acısı çekmıs olanlar cevap versın gunu bırlık ılıskılerde takılıpta asık olmanın ne oldugunu bılmeyenler degıl...

1|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Hiçkimseye herşeyimi adamadığım için çok aşırı üzülmüş, yıkılmışlığım da yoktur, ya elbette çok üzüldüğüm zamanlar oldu, olmadı değil, ama isyan edecek, yoldan çıkacak, kafayı bozacak, inancımı satacak kadar da değil çok şükür... Allah öyle kara sevdaya düşürmesin, eksik kalsın. Unutmak meselesine gelince kalbimin unuttuğu ama hafızamda kalanlar var tabiki. Onlar da benim gelecekteki kalkanlarım oldular.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimseyi hayatimin merkezine koymamak icin buyuk caba harciyorum.ama sevgilmi unutamam sanrim.cunku butn ilklerim onunla.

0|1
    0|0
  • Oldu.Esim.Saplantım mı desem vazgeçilmezim mi bilmiyorum ama hayatıma damgasını vuran adamdır kendileri...

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|0
    0|0
    • =) hiçmi aşık olmadın ?

• aynen bencede ;)

• Evet oldu 4 yıl oldu sevgim değişmedi değişmeyecekte.

0|1
    0|0
  • 4 yıl boyunca inanmadım gittiğine, 4 yıl süründüm sonra toplandım ve unuttum...

0|0
    0|0
    • benımkıde bı 3 yıl surmustu pekı halen boyle aklına geldıgı ve dusundugun oluyormu sadece bendemı var bu ?

• uzun seneden snra ilk defa görürsen elin ayağın boşalır evet ama o kadar gurur yapıyorsun ki halini takmyıorsun sonra bakıp ulan ben bunumu sevmişim diyosun inan

• olmadı herkes unutulur zamanı gelince..

0|0
    0|0
  • Olmadı ve olacağını da sanmıyorum. Hep mantığımla hareket ederim ve şu ana kadar da kalbimi dinleyip saçmaladım.

0|0
    0|0
    • =))))) inş hep öyle devam eder gerçek aşkı bulamadıgın için böyle konusuyorsun bence

• OLAYDİ İYİYDİ.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 sene çok fedakarlıklar yaptık birlikte. Herşeye biz olarak adım attık. Başkasını tercih etti ve gitti terkedilen acı çeken taraf ben oldum. Ve çok acı çekiyorum , o çok mutluyken şu an , 1 ay geçti ayrılık olalı ama hergün acı çeken taraf benim ve devam ediyor o kadar kolay değil çok acı çekiyorum. Değer verilmişse , ilk aşkınsa , sevmişsen çok zor...

0|1
    0|0
  • Önceleri öyle düşünsem de kısa sürmedi bu durum. Şimdi kurtulduğum için ne kadar çok şükretsem azdır.

0|1
    0|0
    • inanırım ama hıc durup durup bırden aklına geldıgı ve huzunlendıgın olmuyormu ?

• Sonuçta yaşanan anılar var ortada illa ki geçmişe bir yad etme olur ama kısa sürer, o şimdi başkalarının t.. yalarken ben neden onun hüznünü tutayım ki?

• halıyle oylede dusunmuyor degıl ınsanda oyle dusundukce daha cok cıldırıyor adam =)

• Tabikide oldu zamanında yaşadıklarımız. Herşeye sen ben olarak değilde biz olarak adım attığımız. Karşılıklı değer verip sevilmeyi bilen insanlardık 3 yıllık bir ilişkide. Tabikide unutulmuyor ilklerimizi birlikte yaşadık ama sadece alışıyoruz.

0|1
    0|0
  • olmaz mı be sonra cektı gıttı

0|1
    0|0
    • acaba hepsımı gıder ? oyle bı gıdıyorlar ardından guvenecek kımse bulamıyorsun ya o cok beter :(

• abi aramıyorumkı güvenecek bırını hıc gerek yok kimseye güvenmem zaten artık bıttı olay.hepsı gıder abı hepsı gıder

• bızdede oldu o ınletttten buyuk derbeder

0|1
    0|0
  • Evet var ama unutmuş gibi davranıyorum...

0|1
    0|0
  • unutmayacağım olmayacak ama unutulmayacağım bunu kesin ve net biliyorum

0|0
    0|1
  • evlenmedimi düşünmediğim bir kıza o derecebağlı olmam ayrılınca façalar filan o neyeya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...