Vucut gelistirme sporu

Vucut gelistirme bir spor mudur cogu insan vucut gelistirme sporuyla ugrasiyorum falan diyor bu bir spor mu yani?Spor denilince aklima daha baska seyler geliyor belki de ondan yadirgiyorum bilmiyorum.:D

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Spor cok geniş bir kavramdır. illa ki bir şeyi profesyonel olarak yapmak degildir. Kondisyon için kosulur mesela. kosuldugunda da spor yapmıs olursun. ve vucut gelistirmede de koşu vardır

0|0
    0|0
  • durağan sporlardan

0|0
    0|0
  • Evet bir spor dalıdır.Vücudun eğitimidir, dayanıklılığı had noktalara taşımak ve hükmetmektir. En çok disiplin gerektiren spor dallarından bir tanesidir hemde.

0|0
    0|0
  • spor değildir ya spor müsabakalarla yapılan bir terim-bilgi

ama öyle vücut geliştirme sadece hava veya puan almak içindir bilenler varsa ltf bilgilendirsin bu kızı(benide)

0|0
    0|0
  • Evet spordur.

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme değil o fitness ve bodybuilding. Ben fitness yapıyorum ve bu bir spor evet. Vücudu çalıştırıyorsun çünkü.

0|0
    0|0
  • Spordur hemde tüm sporları kapsar :)

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme bir spordur . Üstbaşlık gibi düşün ..

0|0
    0|0
  • tabikide spor

0|0
    0|0
  • balon gibi şişme işine diyorlar herhalde

0|0
    0|0
    • Evet

• o balon gibi vucudu kızlar için mi yapıyorlar onuda anlamadım

hoş geliyor mu balon gibi olanlar sana

sonra bırakınca yag dolup pörsüyolar ibretlik

• Fitness yapan kisiler evet cok hos oluyorlar belirli bir fizikleri oluyorlar ama ben baklavadir adonistir six pack tir falan hic hoslanmiyorum yaa cok igrenc gorunuyor.Aslinda cogu kiz da sevmez ama sevmez dediklerim cok kasli olanlar o cok kotu oluyor.

• sporu kalbi olduğu için unutulmuş, o kadarGenişki... bütün sporları kapsıyor o şekilde o

0|0
    0|0
  • Spordur.

0|0
    0|0
  • ameleliktir bence :D ama işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Evet spordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0