75 kiloyum sizce kiloma rağmen kas yapabilir miyim özellikle bacak ve popo?

Squat kalçasına sahip olmak istiyorum bu kiloyla mümkün mü? Diyet yapıyorum aynı zamanda 65 te durucam. 2 ayda sıkı bir çalışmayla kalçam baya değişir mi?

Güncellemeler:
Boyum 1.70

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Ay sıkı çalışma olsun en az. 6 aya bağlarsan yaparsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım ilk önce sıkı bir diyete girmen şart bulduğunu atmıycaksın ağzına bunun dışında squat falan yapman lazım bacaklar için de egzersiz var bunlara intermetten ulaşabilirsin ben başlayalı 6 gün oluyor mesela çok sıkı çalışıyorum sıkılaşmaya da başladım sana da tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapabilirsin

0|0
    0|0
  • mumkun

0|0
    0|0
  • 2 ay mı senelerdir spor yapıyorum anca gelişiyo öyle kolay bişey değilmoralin bozulmasın ama gerçek bu yani şöyle diyim daha doğrusu istediğin şey 2 aylık birşey değil

0|0
    0|0
    • Ama ben asırı kas istemiyorum kalçam sekillensin üst bacagım güzelleşsin yeter abartı bişeye gerek yok şimdilik zaten zamanla o

• işte tamam ama bu cidden 2 ayda olmaz şekle girmez belki kilo verirsin ama sanmıyorum herneyse hevesini kırdıysam kusura bakma bilerek değil yani ama sen yinede başla ya da araştır sor öğren istedikten sonra neden olmasın :)

• Boyun kaç söylersen yardımcı olacağım

0|0
    0|0
    • 1.70

• bence yaparsın hem koşu bandında ve bisiklet yapıcaksın hemde bacak ve popo yapıcaksın ideal kilon 64 diyor ben 1.85 boy 64 kiloyum ben bile koşuyorum seninde koşman şart

• Tombul

0|0
    0|0
  • kas değil yağlı daha iyi ama yağlar sarkmayacak ve çok yağlıda olmucak balık etli misali

0|0
    0|0
  • boyunuda yazsaydın şiyidi.

0|0
    0|0
    • 1.70

• bence 60 kiloya düşmen ve kilonu kasa çevirerek zayıflaman iyi olur bir spor salonuna gitmeni tavsiye edeirm.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...