Fitness'a Başlamak istiyorum Tavsiyeler?

Arkadaşlar bu yaz sonu fitness a gitmeyi düşünüyorum. Yağ yakıcı ve protein tozu kullanmak istiyorum yeteri kadar. Bana neler önerebilirsiniz, neler önermezsiniz. 1.71 Boy - 69Kg Yaş 18 Lise4

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu an takviye almana gerek yok günde 3 4 yumurta yesen bile yarıyacak ilerki zamanlarda belki vücuduna göre

0|0
    0|0
    • Yumurta ciğ olark yıyorum sabahları da karnımdaki yagları erıtmek istiorum yavas yavas artacakdır protein deposu diyorlar yumurtaya zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yağ yakıcı hakkında bilgi verir misin?

0|0
    0|0
    • Antrenmandan yarım saat önce 1 tüp içiliyormuş. yağları spor yaptıkça atıyormuş vücut dışarı.

• Ne düzeyde bir spor gerekir ki acaba? Bir de ne kadar kullanmak ne kadar fayda gösterir?

Erkekler Ne Diyor 3

• annenin memeni em ilk oncelikle

0|0
    0|0
  • Kilon fazla değil?

0|0
    0|0
    • Ben her sabah 30 dakka okula yürüdüğüm için bacaklarım cok kaslı ve yağlı orada 2kg felan, göbeğimdede en fazla 3kg felan fazlalığımın oldugunu dusunuyorum yani 5 kg felan verirsem fit vücuda sahip olabilirim. Boyumda uzaması için devamlı sut, yoğurt et yiyorum. Şu an evde çalışıyorum da sıkıyyor tek başıma çalışmak.

• Buradaki Fitnes Hocası eskiden 130 Kg felandı şu an 90kg a düştü ve oraya her giden %100 sonuç alıyor. Protein tozunu kas çalışanlara öneriyor, zararlı diyenleri takmayın diyor. ama yağ yakıcıyı ben kendim başka bir fitnescının tavsiyesi üzerine almayı dusnuyorum

• Protein zararlı değil zaten. Protein zararlı olsaydı neden süt içiyorduk neden dana eti yiyorduk ve neden yumurta tüketiyorduk? Aynı zamanda suda da protein mevcut. Ama protein tozu ve suyu bunları birlikte içeriyor yani hepsini normal hayatta aynı anda tüketirsen bağırsaklarının halini bir düşün. Ama gerçekten yan etki olarak şişmanlaya biliyormuşsun

• Erken senin icin 20 yi gor bir

0|0
    0|0
Yükleniyor...