Hakkınızda Çıkan Dedikodular.. ve Sizin buna Tepkiniz??

Hakkınızda baya kötü dedikodular çıkıyornası başa çıkarsınız ? , siz birine farklı bişey anlatırken bambaşka şeyler anlıyor bir arkadaşınız ve ona göre tavır yapıyor.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle saçma şeyleri eskiden ara sıra görüyordum ve en son sıkıldım artık tamamen rahat bir şekilde konuşurum ve çok açık olurum eğer o kadar açık olmama rağmen yanlış anladıysa zaten ne yapıyorsa yapsın, en ama en fazla bir kez daha bilgilendirme maksadıyla söylerim gerisi ona kalmış, böyle bir durumda kasıtlı yaptığını düşünürüm birazda, beni tanıyan adam zaten ne demek istediğimi anlar, sadece aile dostlarımızdan birisi olursa kendimi kötü hisseder ve kaybetmemek için bir şeyler yapabilirim :) gerisi boş...

Bu olaydan sonra birde o kişiyle bir ortamda karşılaşıyorsun ya da arkadaş çevresinde o zaman gelip ya neden öyle dedin diyor, bende yalaka olduğunu düşünüyorum farkına varmış ama bozuntuya vermiyor hatasını.

0|0
    0|0
    • benim daha bgun haberim oldu , benimle ilgili başka seyler demiş. Yani kaldım öylece..Bunu nasıl der diye. Haftaya ögrenicem inş ne olup bittiğini

• Devir böyle, üzülme...

• aynen ..

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.beni iyi tanısın

2.yüreği yiyiyorsa çıksın karşıma 7 sülalesini şimdi birşey derdimde admin var

0|0
    0|0
    • benim daha bgun haberim oldu , benimle ilgili başka seyler demiş. Yani kaldım öylece..Bunu nasıl der diye..

• birazz :)

• Düşünecek pek birşey yok bu konuda neticede senin sorgulaman gereken öyle olup olmadığı hepsi bu..

0|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor, çokta tın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Umrumda olmaz.

0|0
    0|0
    • sn bişey anlatıyorsun , o kızların adı geçiyor ve sna laf sokup duruyorlar.. sinsi sinsi gülüyorlar. Yine de umrunda olmaz mı ?

• İsteyen istediğini konuşsun bunu dert etmeyi bırakalı çok oldu..

• Hiç sallamam en azından öyle görünürüm

0|0
    0|0
  • beni iyi tanıyamadıysa onun suçudur ben kim olduğumu biliyorsam dedikodu kimin umrunda olur.

0|0
    0|0
    • yani orası öyle de şaşırdım yani ,böyle bişeyi nası der diye.. öyle söyledimi hala emin değilim :/

Yükleniyor...