Felipe Melo alınmalı mı ? Alınmamalı mı ?

Nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim ? Neden alınmalı ya da neden alınmamalı ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle alınmalı.

İstediği zaman,i oynadığı zama neler yapabileceğini gösterdi. Son zamanlarda çok güven verdi. Ayrıca çok cesaretli yerinde müdahalleri var. Biraz sinirli biri sakin olmayı başarırsa brezilya milli takımında bile oynayabiklecek kapasite ve yetenek var. Nokta.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• alınmalı. Selçuk la müthiş tamamlıyorlar birbirlerini. hırsıyla Fatih Terimin oyun planında da önemli yeri var. böyle yürekten oynayan kaliteli adamı bırakmak olmaz

yerine gelecek kişinin onun kadar verim sağlayacağı da soru işareti.. yani riske girmeye gerek yok, Melo elde tutulmalı

1|0
    0|2
  • Mal o ya

0|2
    2|1
  • Köpek taklidi yapıyor diye türkiyeye giriş iznini kaldırılmasını düşünüyorum o derece nefret ediyorum.

1|2
    1|1
    • Türkiye'de yaşayan binlerce köpeğin yapamadığını yapıyor o adam. İstiklal Marşımızı okuyor.

• Eğer aslolan galatasaraysa galatasaray'a çeşitli yönlerden zarar veren adamı benimsememek gerekir.

• bu sezon son haftalar hariç performansı düşüktü.alper alınacaksa gitmeli

0|1
    0|1
  • alınmalı. şu ana kadar bu konuda konuşulmaması kal denilmemesi yüzünden kırılmış adam zaten. bence şimdiden konuşmaları lazım.

1|1
    0|1
  • floryada klubede yer varsa alınmalı

0|3
    3|1
  • Melo kesinlikle kalmalı 10 tane Alperi toplasan 1 Melo etmez

0|1
    0|0
  • Kesinlikle alınmalı rakip takımın sevmediği bir oyuncu her zaman en iyilerden birisidir ;)

1|1
    0|1
  • Sorunlu futbolcu takım içi huzursuzluk yaratıyorve disiplinsiz . Bunlara katlanmak için olağanüstü bir yeteneği olmalı ama abartılck yteneğe zahip değil alınmamalı.

0|1
    1|1
  • Alınmamalı koca sene uyuyup bonservisi alınma zamanı gelince oynamaya başlıyor bence gitmeli Gökhan inler ya da alper potuk gelmeli...

0|1
    0|0
  • tabikide alınmalı yeri geldiğinde ofansif olarak da çok iyi oynuyor

0|1
    0|0
  • Melo'nun yeri dolmazsa Galatasaray takımı çok zorlanır. Melo dyip geçmeyin ilk yarı oynamadı halimiz dumandı. Tabi gidip Gökhan İnler'i alırım diyorsan başka...

0|0
    0|0
  • bence alınmalı. hertakıma bir deli lazım hacı.

0|1
    0|0
  • bakalım Alper'i alırsanız Melo'ya gerek yok hacı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Takıma faydalı olduğunu düşünüyorum, alınmalı

2|0
    0|1
  • alınmalı

1|0
    0|0
  • kesinlikle alınmalı,son 2 aydır takımın en iyisi

0|1
    0|0
  • kesinlikle alınmalı zararı olmaz aksine faydası olur !

1|0
    0|0
  • Alınmalı bence de.

0|0
    0|0
  • alınamamalı pek beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Kalmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...