Protein tozu almayı düşünüyorum?

spora başlayalı 10 gün oldu beslenmem iyi boyum 1.80 kg 69 kollarımı omuzları geliştirmek istiyorum önerebileceğiniz protein tozu var mı ve ne kadar sürede etkisini görebilirim

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum protein tozunu hemen alıp 2-3 ayda iyi bir vucuda sahip olamazsın. Protein tozu sadece hedefe giden yolda sana daha yardımcı olur. Ve 10 gün olmuş başlıyalı, sen daha sporcu bile değilsin. Kasların ısınmamış, daha açılmamış, ağırlık kaldırmaya alışmamış. Yani protein tozu kullanman sana hiçbir fayda vermez. İlk 6 ay sadece yemege yüklen, proteinli gıdalarla beslen. Yanı diyeceğim o ki sana daha bir faydası olmaz. egzersiz yap yemek ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence deneme kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim 10 gün olmuş sen 3 ay git en azından sonra protein tozuna başla, ama illa alacağım diyorsan proteinden çok hacim bekleme, karbonhidrat ve gainerler kulanman lazım, protein tozundan dymatize öneririm gainer ise muscletech. ayrıca muscletech protein tozuda iyi.

0|0
    0|0
  • al al

0|0
    0|0
  • Bsn Syntha-6 edge iyidir kurabiyelisinin tadının üstüne yok. İki ay önce 62 kiloydum şu an 84 😅

0|0
    0|0
  • En az yan etkisi olanı al bıraktığında vucudun sarkar sakın bırakma salonu mahfolursun salonda çok gördüm

0|0
    0|0
  • Daha yaptığın program başlangıç progranı iken protein tozunun tam faydasını göremezsin. 3 4 ay sonra biraz vücudun geliştikten sonra kullanman tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • Optimum whey protein, en iyisidir

0|0
    0|0
  • Daha başlayalı 1 ay olmamış toz almak istiyorsun alma.

0|0
    0|0
  • Sağlık için zararlı olduğunu duydum, bence alma

0|0
    0|0
Yükleniyor...