Sizce köylü milletin efendisi midir?Atatürkün bu lafına katılmıyorum.tabi diiceksiniz sen kimsinki atanın

sizce köylü milletin efendisi midir?Atatürkün bu lafına katılmıyorum.tabi diiceksiniz sen kimsinki atanın yanında onda haklısınız tabi.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• katılıyorum

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• öyle bişey demem öncelikle. çünkü Atatürk tabiki bir çok devrimi yeniliği yapmış açık görüşlü birisi. ama her söylediği her yaptığı da doğru değil . bu sözüne katılıyorum ama tabiki geçmişte onaylamadığım bir çok şey de var :)

0|1
    1|3
  • Köylüler genelde cahil olur,bu yüzden katılıyorum

0|0
    0|0
  • ilerde olabilir, şimdi samanı bile parayla ithal ediyorlar, pazar oraya kaydığında sabancı ,koç , ağaoğlu bu piyasaya girerse evet milletin efendiliğini kimseye kaptırmamaya devam ederler

0|1
    0|0
  • Her birey kendi kendisinin efendisidir.

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|1
    0|0
  • Sana katılıyorum ben.

0|1
    0|1
  • Atatürk olanı değil olması gerekeni söylemiş ama bence de öyle değil.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum artık

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• katılıyorum

0|1
    0|0
  • işçi ve köylü milletin efendisidir. herşey üretimden başlar işadamları olmasa sadece üretim olsa hayat devam eder ama işçi ve köylü olmazsa o adamlar hiçbirşeydir. çaquinta ?

2|2
    0|1
  • Atatürk'ün lafına katılıp katılmamanın benim açımdan zerre kadar önemi yok. Kayıtsız-şartsız Atatürk'ün her yaptığını kabul edenlerde sorun var esas. Ancak neden bu söze katılmıyorsun merak ettim düşüncelerini .

0|2
    1|1
  • Katılmadığım bir söz var , o da "ananı da al git" sözü .

1|0
    0|1
  • bu söz Atatürk ün değil Kanuni Sultan Süleyman ın sözü.

0|1
    0|2
  • Burdan atıp tutması kadar güzel bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...