Aşkınız için bunu yapar mısınız?

Öncelikle konuya keskin zekalı arkadaşları davet etmek istiyorum. (:

Issız bir adada sevginiz ile yalnızsınız ve bir sandal var. Sandalın içi bomboş. Yani sandalda ne çekip yürütebileceğin bir kürek, nede sandalın motoru var. ''Sen'' sandala binip oradan ayrılır mıydın? Yoksa hayatının geri kalanını o ıssız adada geçirmeye mi karar verirdin?

Evetse neden? Hayırsa neden?

Konu gizli tiplere kapalı (:

Not: Bu soruyu google'de arasanız bulamazsınız (: Konuya cevap vermeden önce iyi düşünün (: madara olma olasılığınız yüksek. Soruyu çözen çıkmazsa (: yarın ben çözüp önünüze koyarım. Bol şans... (:

Güncellemeler:
soruyu cevaplayan uyanık;

butterflyblue14 dakika önceSoruya abimizin istediğle cevap veriyoruuum :)

"Yani sandalda ne çekip yürütebileceğin bir kürek, nede sandalın motoru var. ''Sen'' sandala binip oradan ayrılır mıydın? Yoksa hayatının geri kalanını o ıssız adada geçirmeye mi karar verirdin?"

diyor

burda hayatının geri kalanı diyor başka bir adam ya da başka biri yok abiye saygılaar :)

tebrikler (:

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilini öldürüp kürek niyetine kullanır mıydın mı demek bu? Keskin zekalı değilim,anlamadım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• ya bir kere sevgimizle birlikteysek o kendi içimizdedir ve zaten biz nereye gidersek oda kalbimizde gelir yani o adada kalsam ya da gitsem benle gelicektir sevgi insanın içinderdir o adadan ayrılırdım tabi ki de

0|0
    0|0
  • İyide zaten ne kurek ne de motor var diyorsun ne o ne de ben gidebilirim, kesin cevap bu degil :D dusunup gelecegim :D

0|0
    0|0
  • Soruya abimizin istediğle cevap veriyoruuum :)

"Yani sandalda ne çekip yürütebileceğin bir kürek, nede sandalın motoru var. ''Sen'' sandala binip oradan ayrılır mıydın? Yoksa hayatının geri kalanını o ıssız adada geçirmeye mi karar verirdin?"

diyor

burda hayatının geri kalanı diyor başka bir adam ya da başka biri yok abiye saygılaar :)

0|0
    0|0
  • başka yolları denemeye çalışırım sandala binsem nolur kürek yok .adada kalsam nolur en azından yalnızım illa yapcak bişi bulunur :)

0|0
    0|0
  • Anlamadım ya :( Sandala o neden binmiyor

ayrıca balıklarım öldü biliyor musun :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...