Boylesi var mi? gercekten asik olmak istiyorum artik..

Öyle biri olsun ki korusun kollasın sahiplensin üzmemek için elinden geleni yapsın hayatının merkezine koysun her anında seni düşünsün.. Dakika başı konuşmak istesin öyle bir mecburiyeti yok ama düşündüğünü bir şekilde göstersin.. Yeri gelince kavga etsin yeri gelince dünyanın en kibar insani olsun sadık olsun gözü dışarda olmasın herşeyden önce de sensin haddinden fazla sevsin.. suprizli olsun mesela ufacik bir bilekligin bile mutlu edebilcegni bilsin.. maddiyat hersey demek degil sen ben yapmamali biz olmali herseyde .. ama okuzluk edipte bayanin elini cebine attirmamali .. ve aklida bel altinda olmamali..sevdgni gozlernden anlmm lazm bana askla bkmli.. sizce var mi boylesi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• illa kı vardır umarım dıledıgın kısı bır gun karsına cıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaşım 35 sana büyük gelirim. Yoksa var olduğunu ispat ederdim...

1|0
    0|0
  • evli olmasam birde bana uygun olsaydin ucaga atlar gelirdim tam aradigim özellikler,almanyadan yaziyorum cokta mükemmel düsüncelerin var

1|0
    0|0
  • Öyle biri var diyelim,böylesini sen hakediyon mu?sen ona ne verecen?.dur tahmin edeyim;bolca dır dır,kapris,nazlanmalar vs...vs..

0|1
    0|0
  • Ben gerçekten sevsem sürekli onu sevdiğimi söyleme gibi şeylerin dışında her türlü şeyi yaparım ama şu var benim bu kadar sevip, aşık olacağım bir kız daha yer yüzüne gelmedi, dünyaya ayak basmadı.

0|0
    0|0
  • Yok be gizli, üzülme onun yarısı kadar olanlardan çok.

0|0
    0|0
  • yani mükemmel erkegi arıyorsun lakın yok öyle bırı hayallerınle yetın

0|0
    0|0
  • Elinden geleni yapsın, dünyasının merkezine koysun, dakika başı konuşmak istesin, haddinden fazla sevsin hariç, tarife uyuyorum. Yani sana göre değilim. Şansın küs abisi.

0|0
    0|0
  • bi de kafasında çilek olsun :D

0|0
    0|0
  • Hala öyle erkekler var , Tabikide aynı şekilde kızlarda

0|0
    0|0
  • harbiden keşke olsa öyle biri..

0|0
    0|0
  • ben öyleyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oldu... üstüne çikolata sosu da ister misiniz bayan ?

yok sürekli konuşmak istesin sürekli düşünsün sürekli aklından çıkma :D siz böyle saçma sapan halallere devam edin sonra aşk acısıymış... robot aramak yerine onunda bir insan olacağını bir hayatı belki bir çok sorumluluğu olacağını düşünerek yalnızca bir hayat arkadaşı arasananız sorun kalmayacak..

0|1
    1|0
    • heheheh:) kendi peri padihahının kızı ya mükemmel erkek arıyor...

• bulur belki abisi :D

• evet size katılıyorum hiç bir zman bu soruyu aklımızdan ğeçmiyor açaba biz karşıdakının istediği ğibi birisimiz karşıdakının de insan oldugunu unutuyoruz onunda kendi düşünceleri kendi yaşamı var ve sevgi karşımdaki mutlu etmek diğer insanların onu kıskanmasını sağlamak bunu başarmak ama başaramadıgımızda da karşımızdaki de sıradan olçak kadar beni sevmeli ne ğüzel sizinde başkalarının var olaçağını düşünmeniz ne hoş herkes karşıdakınden beklentiden vaz gecip kendisi karşıdakıne vermeli.

• malesef öyleleri yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...