Beni Reddetti Nasıl İkna Ederim (Kızlar Öncelikli)

Sevdiğim kız beni reddetti nasıl ikna ederim size aynısı olsa nasıl ikna olurdunuz kızlar hadi cevapşarı bekliyorum tüm düzgün cevaplara +1

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• sevmiyorsa yapacak bişey yok takma . peşine düşersen kendini bişey sanmaya başlar

0|1
    0|0
    • sen birini sevgili olarak görmüyorsan ama o seni seviyorsa nasıl olurda teklifini kabul edersin nasıl bir delilik yapmalı ?

• bunu bilemem onu etkilemeye çalış eğer çok sosyal bir kızsa sen de onu katıldığı aktivitelere katılmaya çalış vs . gidip aşkını haykırma ama dediğim gibi daha kötü olabilir ;)

• tamam saol

Kızlar Ne Diyor 5

• her şey +1 demekki anlamıyorum . arkadaş niye reddettiği önemli bir açıklama sı vardır heralde bilmiyorsan bunu öğren ona göre davranışlarını kontrol et.

0|1
    0|0
    • sevgili olarak görmüyormuş ne yapmam gerekli lütfen yardım et

• sevgili olarak görmüyormuymuş bence bu bir bahane başka şeyler var. ben olsam ki aynısını uygularım bunu onun yanınna bırakmam .

• Red ettiyse zorlamanın anlamı yok derim :)

0|0
    0|0
    • sen birini sevgili olarak görmüyorsan ama o seni seviyorsa nasıl olurda teklifini kabul edersin nasıl bir delilik yapmalı ?

• Ya açıkçası kendim için konuşayım ben red ettiysem ne delilik yaparsa yapsın kabul etmem

• Kızın huyu suyu nasıl bilmem ama kendime göre cevap veriyorum ben bir kere hayır dediysem hayırdır çok uzatılmasını sevmem ama kız naz yapıyor falanda olabilir kızı tanımam lazı manlıyacağın

0|0
    0|0
  • bıraak gitsin yalvarma boşuna bir kez reddetti mi bir daha kabul etmez bazı uzuvlarıda kalkabilir en iyisi yeni aşklara yelken aç

0|0
    0|0

• Reddettiysem istemiyorumdur bir daha etkileneceğimi hiç sanmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zorla güzellik olmaz.

0|0
    0|1
  • şimdi üsteleme bence. biraz zaman geçsin tekrar gidersin yanına. hemen gidersen değişen birşey olmaz. üstüne üslük bir taraflarını havaya kaldırırsın.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • sakın pes etme pes eden erkek pasiftir.başka sevgili yap şimdilik kesin kısakanacaktır.

0|0
    0|0
  • ikna etmeye uğraşırsan iyice kaçar oluruna bırak dostum zorla güzellik olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...