Hayattan bir beklentınız var mı ideailiniz hedefiniz nelerdir merak ettim

şahsen benim bir beklentim yok her günüm bir birine kopyalanmış gibi aynı değişik birşey yok sanırsam hayattan soğudum 4 yıllık bır ılişkıyı bıtırdım 4 ay oldu galıba aldatıldım kullanıldım vs vs tam anlamıyla kadın budalası saygısız abaza bırısıydı bunu anlamam vede elınden kurtulmam gec oldu nesını sevdıysem aynı zamanda komsuyuz üstelık hergun nalet yuzunu goruyorum ınancımı vede güvencımı kaybettım b4 yıl boyunca bır yalanı sevıp boynuz yesenız anlaya bılırsınız suankı durumumu bılmıyorum kısası hayattan bır beklentım yok ya pekı sıızın varmı

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hedeflerim çok adım adım ilerliyorum.

1|0
    0|0
    • başarılar ne mutlu size ozaman +1

• insanın bazen çok sıkıldığı zamanlar oluyor, hiçbirşey den tad almadığı, sadece sende yok bu.

• teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• hemen pes etmene gerek yok uzun bir birliktelik bitmiş olabilir ama bunda senin sucun yok sonucta aldatılma var kendini hemen koyverme belki böylesi daha hayırlı olmuş.şimdi tek yapman gereken hayata sıkısıkı tutunup bastan başlamak çünkü hayat devam ediyor

1|0
    0|0
    • baştan başlamaya gücüm yok be kardeşim:(( yoruldum

• benim de yok hacı abla akışına bıraktım öyle gidiyoz bakalım nolcak

1|0
    0|0
  • daha yaşın genç karşına benim gibi biri çıkar elenirsin mutlu olursun :D :D hayattan soğuduğu şeye bak ya hayat amacın evlenmekmi senin :D tam bir dişisin

0|0
    0|0
    • cıgg oda deıl kendı halımdeyım kımseyı ıstemıyor bırak evlılgı ılişkı netım ask mesk faso fısoo

• sen düşünmyorsunda beynin iyi bir eş arıyor aradığını bulamadığı için sitrese girmiş içgüdülerin eş aarıyor yani

• bir kac sene Air Berlinde calisip thy e gecmek istiyorum .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...