Sen daha iyilerine layıksın, bana bağlanma diyor

Mesela çok tatlı ve yakısıklı bir erkekle çıkıyorsunuz sizi sevdiğini biliyor sizde onu seviyorsunuz peşinden çok kız oldugunu bildiğiniz halde sevgiliniz sizden baska kızı takmıyor ama sizinlede arada kavga ediyor bazen beni birak sen daha iyilerine layıksın falan bana bağlanma diyor siz onun hakkında ne düşünürsünüz bağlanırmısınız daha çok aşık olurmusunuz yoksa zamanla sogurmusunuz ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle güvenmem ona ama severimde eğer bana bağlanma diyorsa sevgisindende şüphe ederim sanırım kavgalarınızn sebebide bence bundan dolayı

0|0
    0|0
    • valla ne yaptıgımı bilmiyorum kafam çok karısık onuda mafettim kendimide gerceği söylemek gerekirse yani herkes çok tatlısın kızlardan ilgi var ben bundan ayrılırsak üzülmesin diye bana bağlanma diyorum oda hergün ağlıyor bilmiyorum ne yapacağimi üye olup burda birşeyler öğrenirim diye sordum

• aman herkes çıktığıyla evlenme hayali kurar öyle sanır bu son der bununla ciddi oluck ve evlenicez der. ama sen bukadar dert ediyorsan bu durumu belki kendine bile itiraf edemediğin birşeyler var içinde ona karşı olabilir mi alışkanlık ya da sevmek gibi

• alışkanlık kesinnnnnnnnnnnnn

Kızlar Ne Diyor 3

• daha çok aşık olurum ki oldum allahın cezasına ... ama bir o kadarda nefret ettim sen bana bakma :P adamlara aşık olmak gerek

0|0
    0|0
  • böyle söyleyerek amacının ne olduğunu sorarım. ne bağlanırım ne de soğurum :)

0|0
    0|0
    • bağlanıp bağlanmamak sizin elinizde mi aşık olup sevmek vazgecmek bunlar sizin elinizdemi

• kime aşık olacağını sen değil kalbin seçiyor. aşkın başladığı an mantığın bittiği andır

• Anladık çok tatlısın,herkes peşinde.

0|0
    0|0
    • :))))))) soruya cevap verrrrr

• Mütevazi olmayan insanlardan soğurum evet,cevabım evet :)

• :))) ama hani ortada gercek bir tatlılık varsa ve bunu dile getiriyorsa ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Oğlum kızların kalbini niye kırıyosun?ah alma derim...banada ilgi gösteren,hatta seven çok kız var ama hiç birinin kalbini kırmak istemiyorum.hatta bazılarının hüzünlü hüzünlü bakıp iç çekmelerini duydukça üzülüp yolumu değiştiriyorum.madem şıp sevdisin en iyisi sen kaşar kızlara takıl..

0|0
    0|0
Yükleniyor...