Erkeğin kaba davranışlarda bulunması, sevdiği insana ilgisinin azaldığını gösterir mi ?

Erkekler olarak neden yolda bakımlı hoş bir bayan gördüğümüzde üstümüzü başımızı düzeltme telaşına girerken eşimizin ya da uzun süredir beraber olduğumuz insanın yanında saygılı davranmayız.

Tamam sürekli kendimizi kasmamız gerekmiyo ama pis, bakımsız vaziyette dolaşmak bayanların yanında küfür vs. gibi hareketler de yakışmıyo bana göre. İşin kötüsü bunu evlenmeden ya da uzun bir süre geçmeden anlamak biraz zor oluyo bayanlar için.

Böyle bir durumda karşınızdaki insanın size sevgi ve saygısının azaldığını ya da kendinizi değersiz hissettiğinizi düşünür müsünüz ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• evlilikte de birlikte yaşamaktada süre gelen zaman içinde muhakkak olan şeyler bunlar .işyerinde sinirlenir evdekinden hıncını alır. tv izlerken pırt yapar yemekde geğirir ve onlar için olağan şeydir bunlar çekinmez utanmaz ,sende sürekli uyarırsın ama değişen birşey yoktur .sen söylemekten usanırsın o kendini değiştirmek için çaba sarfetmez öyleee yaşayıp gidersin yada güdemiyorsan başka diyara gidersin .Bence de saygısızlıktan ibaret davranışlar bunlar (SİDB) ve sürekli bana agresif davranıyorsa çekemem valaa

0|0
    0|0
    • çok iyi özetlemişsin saol :) bence de ben de öyle bir bayan görmek istemem karşımda açıkçası mesela misafirlerin yanında kibar, nazik davranmaya çalışırken benim yanımda sinirlenip de kendini bozacak davranışlar sergilemesini istemem. ağzından yemekler dökülerek bana bağırmasını istemem mesela :) soğurum ister istemez o yüzden başkta bilmem tanımam böyle yapıp yapmayacağını anlamam gerekir. insan tartışabilir sinirlenebilir de yeri gelince ama o zaman bile asaletini kaybetmemesi gerekir :)

Kızlar Ne Diyor 5

• evlenmeden beraber bir süre aynı evi paylaşmak bu bakımdan iyi oluyor. her iki taraf da birbirinin en doğal hallerini görüyor. ama haklısın biraz çekidüzen şart..kendini salmamak lazım..ben eşime sürekli gaz veririm mesela ''aaa göbek yaptın sen en iisi spor yap derim'' yada ''hayatım artık top sakal bırak değişiklik olsun'' bunlar onu kendine bakmaya itiyor.

0|0
    0|0
  • düşünmeye gerek yok zaten hareketlerinden belli olur böyle şeyler ama hiç umursamam ve bana nasıl davranıyor yada konuşuyorsa aynı şekilde karşılığını görür dahada anlaşılamıycak duruma gelincede ayrılmayı tercih ederim...

0|1
    0|0
  • adamın önce erkek olarak kendine saygısı yokki sevgilisinin yanında küfür eden pis bakımsız olan bir insan kendisine değer vermiyodur o yüzden kendimi değersiz hissetmem hatta hiçbirşey hissedemem kendi için önemi olmayan birinin benim için ne önemi olabilirki_?tamam kaşıntı şekildede durulmaz ama karşındakinin kız olduğunuda unutmamak lazım

0|0
    0|0
    • bazı insanlar ''aman ya evimde de mi rahat edemiycem'' istediğim gibi davranırım düşüncesindeler tamam bazı şeyler insanlık halidir gözden kaçabilir ama yalnızmış kadar rahat olmak da bir anlamda saygısızlık oluyo bence, kendini değersiz hissetmessin belki ama gene de istemez kimse böyle bir durum

• aslında benim kastettiğim farklı biraz sürekli bakım değil tamam temizlik önemli ama bazı insanlar var ya ne biliyim çorabını fırlatır atar falan :) sonra başka insanların yanında belli etmez bunu onu kastetmiştim :)

• hmm pardon ozaman

• bence gösterir.eğer her zaman agresifse bile bence sevdiği insana karşı yumuşar o davranışı ama bu zamanla kabalaşma ise sevgi azalıyordur

0|0
    0|0
  • evet degersiz oldugumu düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• insanlar sahiplendiğini hissettiği an böyle şeyler yapıyor.

0|0
    0|0
  • sevdiğinle uzun süre sonra o davranışları sergilemen bence kendine değer vermemenden başlıyo. kendine değer verdikten güzel görünmek istedikten sonra ister 10 yıl ister 50 yıl evli kal değişmez o. bu hareketlerin aksi gelişiyosa küfür, temizliğe önem vermeme aradaki sevgi bitmiştir.

0|0
    0|0
    • beni beğenenen beğenmiş mantığı var ya işte ne yaparsa yapsın beğenmeye devam edicek zannediyo insan bazen yani nasılsa artık elimde diyo bu insan :)

• aynen öyle ama insanın kendisine saygılı olmalı ben evden 1 hafta çıkmim evde parfüm sürerim saçlarıma bakım yaparım temiz kıyafetler giyerim kendimi sevmeliyim güzel görünmeliyim kimse görmese bile.

Yükleniyor...