Kız arkadaşımın adını unuttum. Hep ciğerim derim ben ona, aylardır böyle. Çaktırmadan nasıl öğrenebilirim?

Kız arkadaşımın adını unuttum. Hep ciğerim derim ben aylardır böyle yani. Belki bazılarınıza garip gelebilir ama telefonumda da öyle kayıtlı her yerde öyle. Face vb de kullanmıyo ki açıp bakim. Çaktırmadan nasıl öğrenebilirim? Yani onu üzmeden sonuçta öküz demesin arkamdan soramam yani kaç aydır birlikteyiz. bir yardım edin ya kafam durdu bu ara zaten sorunlarım var :((

Güncellemeler:
Arkadaşlar bazıları dalga geçmeye gelmiş ama bende biraz unutkanlık var evet doğru. hem bence boşuna boşuna maytap geçmeyin dalga geçenleri de yarın unuturum hatırlamam bile yani
yaaa lütfen başşşak geçecekler başka soruda geçsinler. unutkanlık bu sonuçta evladınızda da olabilir yarın öbürsü gün

0|0
21|4

En İyi Kız Görüşü

• onun adını unutmadan önce üstüne dinazor ciğeri düşmeliydi.

1|1
    0|0
    • düzeltme: dinazor daşşaa düşmeliydi.

Kızlar Ne Diyor 20

• öl la öl.

oksijen israfısın.

1|1
    0|0
  • Doğum gününü unutuyor diye kızarlar bir de bunu görseler.Adını unutan sevgili.

1|1
    0|0
    • doğomm gününü sormadım henüz daha o kadar ciddi değiliz biz

• Sonra o kırıntıları takip eden ormancı saçlarla kuleye tırmanıp cam ayakkabısından tanıdığı yedi cüce kurtla sonsuz uykuya dalmış.

4|1
    0|0
    • soruma yardımcı olmadı pek ama bunu not aldım minik yeğenim bizde kalıyor birazdan ona anlatırım bunu, teşekkürler yinede çok tatlısınız

• kjeshgsjgskjg<sbhgkjdljfşkilsfşglhdfj

• ben de ortaokula gidene kadar babaannemin adını bilmiyordum. seninki yine iyi, benim aradan 13 yıl geçmişti .d

0|1
    0|0
    • halimden sen anlarsın benim o zaman, bir akıl ver Allah rızası için

• bankaya ya da resmi daireye falan git :D o sırada kredi kartından ya da nufus cuzdanından gorebilirsin :D

• kızın sonucu ismiyle hitap etseydin mutlu olmazdı zaten neden aşkım cicim demiyorsun derdi oh olmuş ona

0|1
    0|0
    • hay ağzınıza sağlık o da doğru

• inannnnmııyoruummm:))))

0|1
    0|0
  • süüpermiş :)

1|1
    0|0
  • Ya ciğerim demene mi kızayım diyecektim ki kızın adını bilmiyorsun daha e yuh artık. Susuyorum buna bir yorum bile yapılmaz artık

0|1
    0|0
    • siz sevgilinize ne die hitap ediyosunuz adı-soyadıynan mı

• annemizede adı soyadıyla hitap etmiyoruz ama adını biliyoruz.. Bu hitap şekliyle mi alakalı yani sence?

• neyin kafasını yasıyorsun :D NEYSE DEEMEM O Kİ NUFÜS CUZDANINI ISTE ONUN FOTONU MERAK ETTIM DE

1|1
    0|0
  • Ciddi olamazsın ya !

0|1
    0|0
  • Sorduğun soruya bak dalga geçilmesini istemiyorsun ayıp yani sevgiline hiç mi saygın yok.

Bu sorunun gerçek olduğundan şüphe ettim.

0|1
    0|0
  • Abicimm ne içtin sen ya... : /

1|1
    0|0
  • Evlenme vaadiyle nifis cizdinini al :D

0|1
    0|0
  • Ciğerim nedir ya?!

0|1
    0|0
    • canım ciğerimin ciğeri işte. o aramızda hem. çok sevio öyle diyince

• Durum feci hahaha

0|1
    0|0
  • Ahahahahjkahsofbbfdbksdfpıvkdvb kimliğini filan iste bari bir şekilde sdfdsfdsf

0|1
    0|0
    • ya tamam da işte nası. çantasını hiç kurcalatmaz ne varsa içinde mk :(((

• kimlik resmine bakcem filan de ya da adının anlamını filan sor işte olum sende nası unuttun yea ://

• bunu bana sevgilim yaptın odunla kafasını kırarım

0|1
    0|0
  • Huni nereyeydi başa mı dona mı? askfjsldf

0|1
    0|0
  • ayyyy yuuuhhhh artık. kız çaksında unuttuğunu gör bak neler oluyor.saygısızlık bence bu kişisel görüşüm

0|1
    0|0
    • ya insanlık hali bir günden bir güne saygıda kusur etmedim ben hep yanımda yürütüyom hiç arkamdan yürü falan dimedim bugüne kadar bir kere bile mesela

• Bende annemle babamın adını unuttum soramadımda hep anne baba diyorum onlara lakin onlar da anne baba dememi istiyorlar ://

2|1
    1|0
    • oluyo işte insanlık hali ne var millet ameliyatta milletin kıçında makas unutuyo anasını satiiim, geçen biri donunu unutmuştu hastanın bilmem neresinde :((

• sana hediye cükümle üstünde don resmi olan don alacagım sajkhjhas

• galp galp galp

Erkekler Ne Diyor 4

• Ahahashdfghj ciddi misin lan?

1|1
    1|0
    • aga adını ilk tanıştığımızd söölemişti ben hep ciğerim diom o da onu sevio zaten napiim

• aga not etmezsm unutuyom zaten. millet maytap geçiyo ama Allah kimsenin başına vermesin yani pis bişey

• He ya sen de haklısın. Kıza da söyle. Adını unuttuğunu söyleme tabii, unutkanlıktan muzdarip olduğundan bahset.

• Farklı bir telefondan anketör, çağrı hizmetleri , veya müşteri hizmetlisi olarak tanıt ismini sor . Hattınızın güvenliği açısından falan diye söyle. Ama senin sesin anlaşılır arkadaşına yaptır. Bunları sorunda ciddisindir diye söylüyorum.

0|1
    0|0
    • teşekkürler bu da olabilir ama biraz ters öyle telefonda anket falan yapmaz ama denemekte yarar var

• Yada numarasını operatör e söyle sana kullanıcısını söylesin bilinmiyen numaralardan numarasını söyleyip isim isteyebiliyorsun.

• sen sevgilinide başkasıyla karıştırırsın birgün.

1|1
    0|0
  • kendini de unutsaydın hacı

1|1
    0|0
Yükleniyor...