Galatasarayımızın teknik direktörü Fatih Terim şampiyon olmasaydık suçlu ilan edilecektim dedi

gerçekten Galatasaray eğer şampiyonluğu kaptırsa idi her şeyin suçlusu mu olacaktı FATİH TERİM ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• İmparator hiç bir zaman suçlu değil Türkiyenin en iyi teknik direktöörü İtalya da dahi sinyor lakabını alan biri onu fenerasyon bu hale getirdi oda hakkını aradı tabi ceza aldı bence şampiyon olmasaydık ki öyle bir ihtimal hiç yoktu imparator niye böle bişe demiş onuda anlamadım tamamen fenerasyonun suçuydu bence

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• başarı da başarısızlıkta tek kişiye yüklenmez

0|0
    0|1
  • Kesinlikle suçlu olacaktı hatta liderlik koltugunda olmasaydı takım şimdiye çoktan yollamışlardı bu kadar basit bizde adam harcamak

0|0
    0|0
  • yönetimin içinde terimi istemeyenler var ve söz hakkı onların eline geçecekti 'ya gördünüzmü terim ceza aldı takım şampiyon olamadı ben demiştim' diyeceklerdi ve terimi suçlu göstereceklerdi

0|1
    0|0
  • doğru demiş İmparator yandaş medya yerden yere vururdu

0|0
    0|0
  • Bence suçlu o olamaz.

0|0
    0|0
  • bence İMPARATOR hiç bir zaman suçlu olmaz hangi teknik direktör bir takımın başında bu kadar başarı elde etmiş türkiyede EN BÜYÜK GALATASARAY

0|1
    0|0
  • ceza aldı falan derlerdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ASLA.Ceza aldıysa da Galatasaray'ımıza yapılan haksızlıga karsı cıktıgı için aldı.Kimin haddine onun yüzünden kaybettik demek.

0|2
    0|0
  • Zaten adamı suçlamak için bahane arıyorlar.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim den söz ediyoruz...

Medyamiz malum bunuda yapardi..

0|0
    0|0
  • edilmezdi bence

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormak için hesapmı açtın kız :)

0|1
    2|0
Yükleniyor...