Alman Panzerleri Mario Gomez ve Lukas Podolskinin Türkiyede Bu Kadar Fazla Gol Atmasını Nasil Değerlendiriyorsunuz?

Fioretinada yoklari oynayan Gomez Turkiyede gol kralı oldu, Arsenalda varlık gosteremeyen Podolski kanat oynamasina rağmen Türkiyede bir sürü gol attı. Bu oyuncuların kumaşları iyiydi ama ben Süper ligde bu kadar iyi oynayacaklarını zannetmiyordum.
Quaresma-Podolski-Sneijder-Gomez hücum hattı sanirim gol rekoru kırardı

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gomez başka kulüpte atamazdı o kadar golü. Maalesef şimdi taraftarımız ikiyüzlülük yapıp onu geri istiyor ama gelmek istemediğini söyledi adam neden yalvarıyorlar anlamıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Podolski müthiş bir takipçi ful donen toplardan attı golleri

Gomez' e golu attırdan Oguzhan-sosa ikilisidir. Gomez bu ikili olmasa yine yokları oynardı. Attıkların 5 katı kadar da kaçırdı gomez.

1|0
    0|0
    • Podolski top sol ayağına geldiğinde ağları bulmakta zorlanmayacağını söylüyor. Ama Gomezde süperdi şimdi hakkini yememek lazim.

• Fenere hangi forvet gelirse gelsin boş zaten.

• Yapmayın ya Gomez olmasa Bjk Şampiyon olamazdi.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kumaşları sağlam oyuncular. Bu arada Quaresma-Podolski-Sneijder-Gomez ilerisi Türkiye için bencede iyi olurdu :)

0|0
    0|0
  • avrupada zinde olmayan takımda forma alamayan futbolcular varsa gelsin hepsi çünkü türkiye futbolcu parlatmada 1 numaradır

0|0
    0|0
  • Quaresma-Podolski-Sneijder-Gomez 😮😮😮😮😮

0|0
    0|0
  • Tamam harun abi

0|0
    0|0
  • Bu adamlar topa iyi vuran adamlar ve buda türkiye liginde parlamaları için yeterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...