Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi ve Uefa nın ilgisi

Eskiden ne dev derbisi avrupada kimse izlemiyor deniyordu özellikle toroğlu söylüyordu. Pazar günü Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbi mücadelesi UEFA'nın resmi internet sitesinde haftanın en önemli mücadeleleri arasında ilk sırada gösterildi. sizcede bu sezon avrupada çeyrek final ve yarı finalin etkileri olmuş mudur?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle olmuştur. sonuçta biri çeyrek finalde madridi burda dize getirdi eze eze yendi diğeri benficayı burda direkler olmasa 3-4 olacak maçta resmen ezdi. ikisi de elendi ama bence bunun etkileri yansıyor bu maçta

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Negzel işte.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak güzel yazına güzel derim kardeşim bence olmuştur tabiki ama ermana falan bakma ztn gerçekten büyük derbi ama düşman değiliz bunu unutmamak lazım

0|1
    0|0
  • olmuştur tabi..güzel topik açmışsın kutlarım 5 yıldızı verdim:)

bugün açtığım topikte de neden kültürlü olduğumuz hakkında sorduğun sorunu cevapladığımı ekleyeyim

cevaplara bildirim gelmediğinin farkındayım

0|0
    0|0
  • Tabi ki olmuştur bir iki sene daha takımlarımız böyle başarılı olursa artık futbolda 2. dünya ülkesi veya katar öncesi son durak olmaktan çıkarız.

0|1
    0|0
  • Böyle sorular sor canımı ye :)

bence kesin olmuştur sonuçta iki takımda başarı ile bitirmedilerse iyi mesafe aldılar ayrıca eskiden çok olaylar oluyordu bir maçta şükrü saraçoğlunda ki tribünlerin olay çıkartması yüzünden ispanyada canlı verilirken yayını kesmişler başka ülkelerdede olabilir hatırlamıyorum ama bu yıl farkılaşacakmı olaylar çıkmassa daha bile önemli yer alır

0|1
    0|0
    • ilk cümleni sizinkilere de söyle sende benim canımı ye ;)

• diğer yorularımı beğenmedinmi şahsen o yayın ali samiyende ki sulu savaş olsaydı onuda keserlerdi :) adamlar haklı futbol izletmek istiyorlar savaş değil

• beğendim beğendim beğenmem mi.

• olmuş olabilir

0|0
    0|0
    • valla öyle bak gs maçları özellikle 1,5 sene öncesine kadar hiç zevk vermiyodu fener içeride dışarıda sürekli yeniyodu almanyada bile 10 kişi yeniyodu,son dönemde aykut sayesinde bir iki maç kazandılar ama bjk maçları öyle değil kıran kırana son 3-2lik maç örneği mesela inanılmaz maçtı

• Olmuştur muhakkak.

0|0
    0|0
  • ben bir fenerli olarak beşiktaş maçlarından daha fazla zvk alıyorum gsyi sürekli yendiğimiz için bıkkınlık vermiş bir vaziyette ..

0|1
    0|1
    • bizim derbiler fena oluyor aynen

• beşiktaş yendi malesef ama son 3-2 lik maç gerçekten süperdi. uefanın bu maçla ilgilenmeyip fb-gs derbisini ilk sıraya koymasında çeyrek ve yarı finallerin etkisinin olduğunu gösteriyor. son olarak beşiktaş inşallah kendini toparlar ve eskisi gibi çekişme olur

Yükleniyor...