ALT BACAK İNCELTMEK İÇİN ÖNERİLERİNİZ LÜTFENN?

Merhaba ya arkadaşlar 1-2 yıldır bacağımın kalınlığından şikayetçiyim tatlıyı ekmek gibi şeyleri kestim sadece cumartesi bir yere gidiceksek ailecek falan orda bir dilim pasta yedim koşu yaptım ama nafile 1 cm bile incelmiyo aksine kalınlaşıyo dar pantolon giyesim gelmiyo internetteki bacak için plates egzersizleri falan filan yalan yanlış şeyler görüyorum mesela bacak inceltmek için squat diyodu oysa o bacağı daha çok kalınlaştırır yani kısaca önereceğiniz bacak için yağ yakıcı besin veya spor hareketleri ne var lütfen yardımcı olunnnn

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Squatı ağırlıksız yapacaksın. Sabahları erken kalkıp yürüyüş yapacaksın :)

0|0
    0|0
    • sabah yürüyüşüyle normal yürüyüş farklımı oluyo? bide ben dışarda yürümüyorum koşu bandında yürüyorum 5.5 veya 6.5 hızında ama haftaya dışarda yürümeye başlıcam

• tamam çok teşekkür ederim :D

En İyi Kız Görüşü

• Alt bacak genetiktie ama yinede zayıf olursan orası da incelir sen hiç alt bacağı üst bacağından daha tombul bir insan gördün mü? Ha diyorsan zayıflayamam merkeze gidip yağ aldırıcaksın bacaklarından kesin sonuö

0|0
    0|0
    • aynen genetik yüzünden olabilirde eğer daha çok zayıflarsam kemik gibi kalırım çünkü o kadar kilolu değilim

• Kıyamam o zaman yağ aldır acısız tek seansta

Erkekler Ne Diyor 2

• Squat tan korkma doğru formda yaparsan bacakların kalınlaşmaz. Bol bol koş yürü ip atla. Bol bol sebze ye su iç abur cubur fast food şeker tatlı hamur işini kes tamamen. Sade kahve ve demleme yeşil çayı tavsiye ederim antrenman öncesi.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim yorumun için ama squatta sadece bacağımın kalınlaşmasından değil kalçamında belirgin olmasından korkuyorum istemiyorum yani öyle :D

• Şimdi yanlış anlama zaten belirgin olduğu için daha fazla istemiyorum çünkü boyum kısa ve belirgin kalça bence öyle güzel durmuyo

• O zaman dediğimi yap az da olsa squat yap o da küçülürse dert etme sonra. Tek bir yerden gitmiyor kilo.

• Bolgesel. eritme yag yakimi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...