İnsanlara istediklerinizi nasıl yaptırırsınız?

Diyelim ki birini ona belli etmeden yönlendirmek istiyorsunuz...

Atıyorum sizi daha çok aramasını, daha çok ilgilenmesini istiyorsunuz.. Ya da eski günleri özleyip kendiliğinden geri dönmesini..

Veya hoşlandıgınız biri var ama siz ona fazla salça olmadan o da sizden hoşlansın istiyorsunuz

Ama bunu konusarak değill, düşündürerek ve belli etmeden karşınızdakine empoze etmek daha cazip geliyor.

Var mı böyle bir taktiğiniz?

İnsanlara istediklerinizi nasıl yaptırırsınız?

Not: Sorunun benimle şahsi alakası yok, sadece merak

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• ''Ama bunu konusarak değill, düşündürerek ve belli etmeden karşınızdakine empoze etmek daha cazip geliyor.'' Bu soruna cevap verebilecek psikologlar ve sosyologlar yok bence burda:)) link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunun için Kevin Hogan' ın kitapları var. Al oku.

2|0
    0|0
  • yapderım yapar.

1|0
    0|0
  • Örneklerle yaptırırım. Hala da anlamıyorsa, kendi işimi kendim görürüm :)

1|0
    0|0
  • Böyle uğraşlara girmeye gerek yok kasmadan olduğu gibi gelişiyor zaten bazı şeyler

1|0
    0|0
  • kusura bakma ..

bu konu ile ilgili Tüyo veremem :D

0|0
    1|0
  • şantajla

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kafasına silah dayarım...

1|0
    0|0
  • yapmıyorsa zorlamam

1|0
    0|0
  • Bir virgül bir noktayla bile anlatabiliyorum:D

1|0
    0|0
  • genelde isteklerim yapılır çabaya gerek olmuo...

0|0
    2|1
  • Ay anam adam odun ise ağaç olur ama çiçek olcak diye bekleyemesin aramaz yane, Hoşlanma konusu kolay, önüne çıkıp çıkıp durcan :)

1|0
    0|0
    • işte ben de saplantılıyım illa çiçek olacak olalcak die. kendimi hasta ediorum

• aynen veda edip onu rahat ettirmem.

• Hayırlısı canım

• Zayıf yönlerineden vururum ya da plan yapar.beni istdgm yolu secmektn bşka caresi kalmayck kadar etkili bir entrika yalan dolan

1|0
    0|0
    • +1

zayıf yönlereini nasıl belirliyosun peki? Bu seni korkutmuy mu? Yani zayıf yönünden vurursan ters teper die korkmuyor musun?

• Arkadasndan kz istmemş ne anlamadm walla.galba inat yapmssn.anladgm kadaryla ama szn ilisknzi tam blemem ki.onu senin tandgn kadar tanimyrum ama onceki yazdgm taktkleri yapablirsn.bide bu aklndan ckmasn.bi sure geri çekil bisekil şasirt

• tamam ilk bu söledigini yapcam hatta.. hep sivri davrandım.. biraz sakinleşmenin vakti geldi sanırm. tesk ler..

Yükleniyor...