UEFA Şampiyonlar ligi kimler kazanır ?

UEFA (şimdi avrupa ligi) Benfica

Şampiyonlar liginide Münich diyorum ben :)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Chelsea ve Bayern süper kupa yapar, 2012nin rövanşı olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benfica yı beğeniyorum Chelsea nin bu sezon maçlarını pek izlemedim emin değilim..

Şampiyonlar Liginde kalbim Dortmund dan yana ama Münih alır diye düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • Chelsea,Münih.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Chelsea,Münih.

0|0
    0|0
  • Chelsea ve Münich. Süper kupayı da Chelsea alır. Evet Bayern iyi futbol oynuyor ancak Chelsea zaten rakiplerinin futbol oynamasına her zaman müsade etmiştir :) Ancak sonuçta yüzleri güler :) Futbol tarzı çok hoşuma gidiyor, her şeyden önce savunma ! :)

0|0
    0|0
    • O zaman italayan futbolu izlemelisin diyorum :) (Yanlış anlama aşağılamak için söylemiyorum adamların oyun tarzı savunma)

• bayern şuan dünyanın tartışmasız en iyi takımı kimilerine göre 90ların milanı 2000lerin reali 2008-2011 barcasından daha iyi takım onun için rakipsiz göryrum bayerni avrupa liginide chelsea alırlar agustosta bayern intikamını alır chelseaden

0|1
    0|0
  • bence cheslea kazanır benfica öyle çok üst seviyede değil iyi defans yapan bir takıma karşı çok kötüler bakmayın fb yi ezip geçtiğine fb anca onların antreman takımı olur şampiyonlar ligi bayernin zaten :)

0|1
    0|1
    • yoo madridi 3-2 yenmek önemli değil ben o maçla övünmem kardes işin ucunda kupa yoksa ne yapayım biz zamanında en güçlü zamanlarında ellerinden müzelerinde olmayan süper kupayı söktük aldık bizde uzunca bir süre 2 kupada mücadele ettik ve oynadığımız lig Şampiyonlar ligiydi ayrıca 3 kupa derken ligde Galatasaray 49 haftadır lider Galatasaray ayrıca yani ligde fb 2. ama 5. ile bir farkı yok şampiyon değil başarılı değil uefada başarılı değil Türkiye kupasındada sen gördün haksız geçtiler turu

• Zaten fener ne yaparsa haksızdır gs ne yaparsa haklıdır klasik taraftar yorumu bu birşey demiyorum başka

• chealse alır kupayı

0|0
    0|0
  • Chelsea ve Münih süper kupada oynar güzel maç olur. Münih yener (:

0|0
    0|0
  • bence Chelsea Dortmund diyorummm...

0|0
    0|0
  • Chelsea uefa yı Bayern ise Championlar ligini alır ikisi ağustosta süper kupada oynar süper kupayıda Chelsea alır :)

0|0
    0|2
    • Süper kupada münich oynarsa avrupa liginden katılanın kim oldugu önemli değil münich duman eder bence :)

• Chelsea geçen sene alamadı o yüzden bu sene kesin almak isteyecektir ve o zamana kadar Chelsea süper transferler yapıcak ve yni hoca gelicek bil bakalım kim Jose M. :DD

• Ben sanmıyorum bundan sonra ingilizler yavaş yavaş aşagı çekilir

• chelsea ezer geçer benfica kim ya.

0|2
    0|1
  • Chelsea Diyem.

0|1
    0|0
  • Celsi alır , dortmund alır

0|1
    0|0
  • Chelsea-Münih Süper kupa için oynar.

0|0