Gününüz nasıl geçti arkadaşlar? :)

eveett neler yaptınız bakalım bugün? nasıl geçti ? hafta sonu planlarınız neler? :)

0|1
11|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• günüm iyi geçti

1|0
    0|0
  • :D huuuu sabah 5:30 da kaltım bır kaç puaça yeyıp 4:30 saat yolda 34-50 arası 25 kışılık bır gurupla kadınlar çogunlukta olmak uzere Ankara bağından başlayıp roman havasına kadar yolda otobusu devırmeye çalıştılar oynayarak :)) ama gıdecegımız yere vardık borekler pastalar huuu o kadar kalabalıktı kı :D bır kenarda bıraz bır şeyler atıştırıp eve geçtım :D

1|0
    0|0
    • ızın ver hafta sonu dınleneyım arkadaşlarımla sohbet edeyım oyun oynıyım muzık dınlıyım :D

• Sende olmasan : /

Sagol Romantikusum :)

• günüm işyerimdeydim ne olsun işte :( haftasonu dersanem var :(

1|0
    0|0
  • Cuma dan once uyandim , allah affetsin yetisemedim sonra magazaya gitmek istedim arabami babamlar almis cok pis sinir oldum , evde kos kos oturdum. ve sana burda cevap verdim:))

1|0
    0|0
  • En sevdiğim arkadaslarımdan bırını sılmek zorunda kaldım.

Defterden tabi..

1|0
    0|0
  • Akşam 9'da doğum günü çekimim vardı iptal ettim.Çok yağmur var gidemeyeceğim :)

1|0
    0|0
  • Bugün berbattı eve geldim uyudum 15 dk önce kalktım ve 1-2 saat sonra tekrar uyumayı düşünüyorum...

Haftasonu belki havuza giderim ya da adalar a gezmeye

1|0
    0|0
  • bu sabah nişanlımın kardeşini askere yoladık. sonra ben işe gittim yeni geldim ve bu soruyu gördüm. görmüşkende bir yanıtlayım dedim :)) ve şimdi tekrar yatıcam hadi hayırlı geceler hepinize :)

1|0
    0|0
  • günüm gayet güzel geçti.Hafta sonu planında piknik vardı malesef yağmur başladı (((:

1|0
    0|0
  • Okula gittim geldim standart. Haftasonu da evde olurum ne yapacağım :)

1|0
    0|0
  • sevgilimden ayrıldım :(

1|0
    0|0
  • Fena değil güzel geçti iş müşteri falan akşamı ettim:)

Seninkide iyi gecmistir umarım

1|0
    0|0
  • iyi senin hafta sonu cıtır piliç yiez :D

1|0
    0|0
  • çok şükür rolantide geçti inş seninde iyi geçmiştir

1|0
    0|0
  • uyandim dus aldim, kahvalti yaptim, nargile wiskey internet . bugün böyle.

1|0
    0|0
  • Şenliklerde takılıyoz işte basit bir şekilde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...