En yakın arkadaşlarınız doğum gününüzü unutsa ne yapardınız?

doğum günümde hatırlanmamak üzdü açıkcası :S iyi düşünmeye çalışıyorum belki kafalarında başka şeyler vardır diye ama bilemiyorum.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• takmazdım, ben şu doğum günü meselesini anlamıyorum zaten saçma buluyorum. Neden her yıl doğduğum günü kutlayayım ki ? bunu böyle bir kurala dönüştürmek çok saçma, arada bir kutlarsam hadi neyse ama her yıl kuralmış gibi olması can sıkıcı. Sanki doğmakla çok önemli bir şey yapmış gibi. Dünyada gördüğümüz herkes doğdu yani bunun kutlanacak bir tarafı yok, yani yaptığımız özel bir şey yok. diğer insanlardan farklı bir şey yapmamışsın. hadi neyse bunu geçtim

salak gibi faceden doğum günün kutlu olsun yazmak nedir ? yazmayınca trip atılması çok salakça,

0|0
    0|0
    • benim facebook hesabım yok. twitter falanda yok. canımı sıkanda bu zaten. ben sadece hatırlanmak istemiştim.

Erkekler Ne Diyor 5

• En yakin arkadasim bu sene haimi hatrimi sordu o gun aradi dogum gunumu kutluycak sanmistim :) unutmus tabi ertesi sabah , seriatin kestigi parmak acimaz ne istiyorsun mesajiyla uyanmistim :))

0|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşım ben askerdeyken unutmuştu doğum günümü bende hiç bişey söylemedim :/

0|0
    0|0
  • Amaaan yerim doğum gününü ondan kıymetlimi :D

Şahsen birşey hissetmezdim çünkü öyle özel günlere karşı anti sempatisi olan biriyim...

0|0
    0|0
  • Umarım unuturlar, doğum günü muhabbetinden hoşlanmıyorum.

1|0
    0|0
  • nolcak ya la unutsun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sorun etmem ki genelde unutur zaten.

0|0
    0|0
  • Üzülürdüm tabi ama hiç konusunu bile açmazdım. Çünkü muhakkak ilerleyen günlerde hatırlarlar ve özrünüde dilerler yani.

0|0
    0|0
    • nerdeyse bir hafta olcak. ama bilmiyorum bakalım. hiç bişey söylemedim. ama üzüldüm sanki önemsenmiyomuşum gibi. bir de zaten stresliym bu aralar.

• Anladım. Tabi insan üzülür.

• ben pek takmam doğum günümü hatırlayıp hatırlamamalarını neden bilmiyorum ama böyleyim :)

0|0
    0|0
  • hiç takmam öyle şeylere nedense

he beklerim ama takmam

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım unutmuştu bir ara. üzüldüm ,kırıldım biraz ama insanlık hali sonuçta unutabilir .o yüzden kırgınlığım fazla sürmedi.

0|0
    0|0
  • Öyle yakın arkadaş mı olurmuş:(

0|0
    0|0
  • Umrumda değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...