En iyi zayıflama yolu nedir?

10 kilo falan vermek ne kadar süreyi alır. Evde yapılan fitness hareketleri ne kadar etkilidir. daha başka ne yapılabilir?

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• ilk ay sadecesu kaybedeceksn3-4kilo. beslenme konusunda ise detaylı bilgi vereym. ramazan hurması hal günde 5-10arası yesen birde sabah kahvaltsı yapsn sana yetrli aralarda sebze ve çorba türü yemekler salatalar. ton balığı salatatası yiyebilirsin 2 öğün yiyeceksin.

0|0
    0|0
    • Bununla ilgili bir şey sorabilir miyim özelden 10 kilo fazlam var da

• en fazla4 ay

• tuzlu yemeği bırak. ihtiyaç fazlası sıvı tüketme. sürekli hareket et.

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere yemek yemezsen çok yanlış bişey yapmış olursun sakın yememezlik etme ama yemek ye dediğimde böyle iskenderleri götürmek değil :D sık sık ama az az yemek eğer yemek yemezsen metobolizman yavaşlar ve kilo verdim diye sevinip yemeğe başlarsan daha çok kilo alırsın ama azar azar yemeğe devam edersen daha rahat olur ayrıca illa yemicem dersen pul biberli yoğurt yiyebilirsin pul biber yağ yakar veya canın tatlı bişey istediğinde hurma yiyebilirsin 100 gr. 280 kaloriydi sanırım hatırlamıyorum en azından çikolata gibi vucuduna zarar vermez :)

0|0
    0|0
    • ve unuttuğum en önemli konu günde 2 lt. su iç suda metabolizmaya iyi gelir kayısı falan ye

Erkekler Ne Diyor 13

• 3 ay felan sürer. Zaten daha kısa sürede bu kadar kiloyu vermek istersen vücuda zarar verirsin.
    Evde yaptığın fitness hareketlerine ilave olarak koşu yapabilirsin günde 40 dk civarı.
    Yalnız bu antrenmanlar iyi bir beslenme ile dengelenmelidir. Uyku süresine de dikkat etmen gerekli.

0|0
    0|0
  • diyet kanks

0|0
    0|0
  • sürekli koşmak.

0|0
    0|0
  • yemezsen verirsin cok basit ben 3 haftada 5 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Zaten yemiyorum ki ama hep ayniyim abur cuburlardan aldim bir ara kilo simdide pek fazlam yok ama vermek istiyorum.

• Bende 90 kg ama boyum 187 cm

• Bazen kahvalti yapiyorum bazen yapmiyorum kahvaltida 1 yumurta yiyorum zeytin yiyorum bide yag bal falan arada ama az 1 2 tadimlik. Oglen de normal yemeklerden yiyorum aksamdan ne kaldiysa veya makarna. Aksam da ne varsa yemekde yatmadan once meyve falan yiyorum

• Pazartesi başlamazsan diyete zayıflarsın.

0|0
    0|0
  • Aldığın kalori harcadığından fazla olmayacak kural bu.

1|0
    0|0
  • Ekmegi kes tamamdır

0|0
    0|0
  • Crossfit 😉

0|0
    0|0
  • akşam yemeklerını kes 5 ten sonra yeme

0|0
    0|0
  • Bisiklet

0|0
    0|0
  • bişe derimde ayıp olur 😂

0|0
    0|0
  • az yemek bol spor

0|0
    0|0
  • Günlük 1yada 2 saat yuru diyet yap bol bol su iç spora devam et 2 ayda zayıflarsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• 60 kgdım sadece ekmeği ve abur cuburu keserek 2 haftada 3 kg verdim.57 kg ım daha da vereceğim, alışkanlıklarını değiştir. Ama ben iyi ekmek yiyordum ben ekmeği kesince verdim. Bir de günlük meyve dışında atıştırmalık yemiyorum

0|0
    0|0
  • En az 2 -2.5 ayda verilmeli saglikli olan odur. Gunluk egzersiz uygulamasi var onu indirebilirsin telefonuna ordaki egzersizleri yap. Beslenmene dikkat et zayiflarsin

0|0
    0|0
  • Ben hem az yiyerek hem de spor yaparak 2 buçuk haftada 6 kilo vermiştim 1 ay yapsan diyet 10 kilodan fazla verirsin benceee

0|0
    0|0
  • 10 kilo vermekte bişey yok ne kadar zararlı olduğunu söyleseler de yememek lazim ya diyet filan Hikaye. Ben 12 kilo verdim spor da yapmadım günde sadece bir öğün yedim 2 ay boyunca bu sürede de verdim kiloyu. Hızlı kilo alınca geri alırsın diye bişey de yok zaten yemeye yemeye mide küçülüyor daha az ve ölçülü yemeye başlıyosun

0|0
    0|0
  • Çember çevirmek çok faydalı hemde vücudu sıkılaştırıyor

0|0
    0|0
  • Acele etmemeni öneririm. Hızlı verilen kilo geri gelir. Ağır diyet yapma sağlıklı beslen. Evde cardio egzersizleri yapabilirsin. Ben yaptım işe yarıyor

0|0
    0|0
  • 2 ayda verirsin

0|0
    0|0
  • dengeli beslen me ve spor dan geçer...

0|0
    0|0
  • Bol su icmek, günde 45 dk hareket, spor , hamur işi yememek

0|0
    0|0
  • yeşil çay içmen ve yürüyüş yapman

0|0
    0|0
  • Ogunlerini küçült hafif de olsa spora yönel.. Mesela en temiz su mevsimde açık hava yürüyüşü plates falan da cd olabilir

0|0
    0|0
  • 2 aya verirsin. 11 kilo))). Garantilii

0|0
    0|0
    • Nasil?

• Tamam :)

• Denedin mi?)

• Zumbaa

0|0
    0|0
  • Cikolata gibi sekerli seyler yeme kola falan icme sebze cogunluklu ye