Bayanlarda kas yapma?

Araştırmalarıma göre bayanların kas yapması erkeklerden daha uzun sürüyormuş. Ben bu yola baş koydum ama Nasıl yapmam gerektiğini, Nasıl beslenmem gerektiğini ve şimdi mi yoksa biraz daha zayıflayınca mı başlamam gerektiğini bilmiyorum. 168 boyum var 56 kiloyum. Önerileriniz nelerdir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu biraz bünyeyle alakalı. ben fitnessa başladıktan 3 ay sonra karın kaslarım bariz çıkmıştı ama yağ oranıylada ilgili sanırım benim yağ oranımda düşüktü. şöyle 3 kilo falan verip ondan sonra başla işin kolay olsun. beslenmeni salona gidersen antrenörün yardımcı olur zaten

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bende bir ay diyet +spor yapıp somra başlangıç düşünüyorum 52 kg civarı başladım 🙏🏻

• Çok güzel. umarım amacına en kısa zamanda ulaşırsın :))

• Amin ☺️☺️

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınların kas yapması uzun sürmekten ziyade öyle erkekler gibi belirgin kas yapamazsınız, doğal beslendiğiniz sürece resimdeki gibi olursun. Protein ve sağlıklı yağ ile beslenerek fitness yaparsan istediğin vücuda erişebilirsin.

jillfit.com/.../Lori-Harder-40.jpg

0|0
    0|0
    • Bende hafif kas çizgilerim belli olsun istiyorum fazlasını bende istemem teşekkürler

• Kas yapmayin cok kotu duruyo sizde be

0|0
    0|0
  • Hic bulasma yakismiyo bayanlara

0|0
    0|0
    • Benim istediğim öyle kaba olmak değil hafif la çizgilerinin belli olup fit durması

• Bilemiyorum ben yinede bulasma derim oldugunuz gibi daha guzelsiniz

• Kendi başına yapmayacaksın heralde..
    Gittiğin spor salonunda hocan sana tüm önerileri verecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadina yakismiyo kas erkege yakisiyo kadin zarif olmali

0|0
    0|0
  • bayanlarda karın kası harika duruyor kol kası ise kötü squat ve fitness yap agırlık kaldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...