Beden dili ile aşkı ifade etmek ve bide sizce bu ki beni seviyor mu?

Lütfen en alttaki sorulara cevap verin :))

bişi anlatıcam kafam çok karışık.

şimdi aynı serviste olduumuz bir çocuk var senenin başında pek takmıyoduk birbirimizi ama bir kaç hafta önce şöyle oldu.

ben arkadaşımla beraber onu arkasındaki koltuğa oturduk.konuştuk falan dersler,espriler oda arkasına dönüp arkadaşlarıyla konuşurken beni farketti .ertesi gün(ben normalde önlerde otururum o arkada oturur) bu ön taraflarda oturmaya başladı işte bunu servise gelen bir öğretmen var o,bide bu çocuğun arkadaşlar niye önde oturduğunu sordular o da mazeretler söyledi bir çok ama ben durumun farkındayım tabi hep bende nerdeysem hemen yanımdaki koltukta oturuyo işte böyle başladı ben artık onu çok seviyorum. ama sanırsam daha benim adımı bilmiyo.

BİDE GEÇEN GÜN

bizim oğlan bir koltuğa oturdu yanına gıcık bir kız oturdu fakat bizimki farkında değildi falan bunlar iyi eve kadar konuşa konuşa geldiler sonra bizimki servisten inerken benim oturduğum koltuğa çantasını çarparak indir :DD

tabi sinir olduğumu anladı

sonra bigün serviste yer yoktu en öne oturdum o da dışarda arkadaşlarıyla konuşuyordu sürekli benim yüzüme baktı bende göz teması kurmakta zorlanan biriyim ama hep baktı

şimdi ara ara bakıyo ara ara bakmıyo valla bilmiyorum

sizce hoşlanıo mudur.

bu aralar serviste yakınımada gelmiyo

ltfen umudumu kesmeyin :/

KIZLAR..!1

ya bide mesela birisi var hiç konuşmadınızsizi seviyor ve size açılamıyor onun açılmasını nasıl sağlarsınız

ERKEKLER..!

birisiyle hiç konuşmadınız ama onu seviyosunuz ve ona bunu sözle ifade edemiyorsunuz..beden dili ile ona aşık o lduğunuzu nasıl belli edersiniz lütfen yardım...

UZUN YAZIYI OKUMASANIZDA BUNA CEVAP YAZIN LÜTFEENNN :))

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Onun açılması için ona hafif bir gülümse yap hani eğer bunu yapamıyosan bir şeye tam gülerken o esnada bile sen yüzüne ona çevirirsen ona baktığın açı gülümseyen bir yüz ifadesi olduğundan onda ister istemez bir rahatlama oluur. Yani sana açılması için onu istediğini anlamasına yardımcı olmalısın. Bu çocuk seviyodur seni ama işte cesaret edemiyo olabilir ona cesart edebilmesinde yardım et

0|0
    0|0
    • ya bir kere aslında kafetarya da tam arkadaşlarla glşüyorduk falan ben farkına varmadan o da ordaymış ve bana bakıyomuş ben tam gülerken (tabi gözler onu arıyo kantinde ;)] o da bana bakıyomuş tam ona doğru döndüm gözlerini hemen başka yöne çevirdi valla ağlıyım mı gülüyim mi bilemedim

sonra eve gelince aynada o gülümsemeyi falan yaptım acaba böyle nasıl göründüm die..!

• Kötü düşünme ama sen . Belki de göz teması kuramıyodur heycan falan yaşamıştır o an (mesela ben eğer gerçekten hoşlandığım biriyse bakışlarımı kaçırıyorum ister istemez. Ve de insanların senden hoşlandıklarını hemen anlıyamazsın. Bunu iyi gizlerler. Mesela sen düşün ona ne kadar hissettirmişsindir ki bunu . Onun için hani bu anlattıkalrın çocuk seni farketmiş ama yaklaşamıyo. Sen de ona bir kaç sinyal daha göndermelisin

• evet bende göndermek istiyorum ama yapamıyorum mesela o yanımdan geçerken kıpkırmızı oluyorum sonra dönü bakamıyorum bazen göz göze geliyoruz sonra ikimizde gözlerimizi sanki yanlış bir iş yapmış gibi birbirimizden kaçırıyoruz (bn öyle yapıyorum.ama belki de o bu hisle davranmıyodur.) İNŞ açılcazzz

Erkekler Ne Diyor 1

• Selam ver, konu kendiliğinden çözülür.

0|0
    0|0
    • inş...! ama uzun zamandır aynı yerde olup sonra pat diye selam demek ne biliyim ya sevmiyo sa

• o da doru gerçi işte çok ayrıntı düşündüğümden başarılı değilim ya bu konuda her hareketin sonuçlarını düşnyorum..

• Hayatta hiç bir şeyin kesinliği yoktur. İyide olsa, kötüde olsa, kararsız kalmaktan iyidir herşey. Herşeyin sonucunu doğru hesaplasak kimse birşey için uğraşmazdı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet aslında böyle şeyler benim basıma da cok geldi bence kücük rastlantılar yapmaya bak ama cok gizli olman gerek :D mesela onunla aynı mekanlara girmeye çalış o bir kursa okulda klübe falan gibi bir yerlere gdiyosa snde onun orda olduğunu bilmiyomus gibi git oralara falan konusma ortamı olusturmaya calıs senin arkadaslarından biri onla yakınsa sende ona yakın ol böylece o cocuga da yakın olursun

0|0
    0|0
    • saol canım teşekkür..!denicemm

Yükleniyor...