Spor hakkında birkaç şey sormak istiyorum?

1. Plates yaparken kaburgalarınız kapalı tutun diyorlar. Nasıl anlamadım?

2. Normalde haftada 3 kere cardio yapıyorum. Şimdi biraz daha kasa odaklanmak istediğim için haftada 1 kereye düşürsem olumsuz birşey olur mu?

3. Et, balık, protein tozu haricinde proteinli yemek önerileri verirmisiniz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz detaylı yazmak istedim arkadaşın birisi kabadan yazmış geçmiş, gelişimini yavaşlatabilir beni dinlersen senin açından daha iyi olur.

1. Hareket esnasında yani plates topu üzerindeyken üfleyerek yani nefesini vermen daha uygun.

2. Sıkıntı olmaz aksine 1gün kas 1 gün cardio çalışman daha uygun.

3. Günlük beslenme programı yazıcam cardio için uygularsan sevinirim boşuma yazmış olmayayım.

Sabah kahv6 da içecek portakal suyu süt veya su
    3 adet haşlanmış yumurta beyazı 1 tane sarısı (tuzsuz)
    Kibrit kutusu kadar az yağlı beyaz peynir
    Tahıllı ekmek 2 dilim
    Lor peyniri kesinlikle tüket protein deposu
    Salatalık domates

Öğlen hşalanmış tavuk göğüsü tuzsuz yanında bulgur pilavı veya az prinç pilavı
    Haşlanmış brokoli sebzeler olabilir havuç kabak fasulye
    Ton balığı yiyebilirsin light olması şartı ile. Ton balıklı salata yapabilirsin yağsız nar ekşisiz.

Yemek esnasında yoğurt tüketme öğün aralarında yarım kase yeterli
    Akşam yemekte prinç pilavı veya bulgur haşlanmış tavuk haşlanmış patates sebze çorbası içebilirsin.
    Migros gibi marketlerden de müsli alıp yoğurt ile karıştırıp yersen sindirim konusunda çok yarıdmcı olabilir. Antremandan önce yemekk yeme yemek yedikten 2 saat sonra antremana başka. Antremandan hemen sonra proteinli besin tüket ton balığı haşlanmıç yumurta tavuk patates olabilir.
    Bol şans :) takıldığın veya merak ettiğin konu varsa mesaj atıp daha detaylı yardımcı olabilirim.

1|0
    0|0
    • Çoook teşekkür ederim cidden çok yardımcı oldu 😀😀

Erkekler Ne Diyor 5

• 1. Soruyu youtubedan uygulamalı izleyebilirsin.
    2. Olumsuz bisey olmaz ikisini birden çalışabilirsin.
    3. Sabahları haşlanmış yumurta ama sarısını yeme süt ürünleri tüketebilirsin bol su iç sebze yemekleri meyve falan ye

1|0
    0|0
  • Butun urunlerin paketlerinde yaziyor protein açik olanlarada sen netten bak.

1|0
    0|0
  • zamanla olur

0|0
    0|0
  • Bende başlayacağım boya etkisi var diye biliyorum sende mi o yüzden başlıyorsun cadı

0|0
    0|0
  • proteinli yemek etlipro

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...