Arkadaş bu nedir ya bu kadarda pislik olunur mu ?

ulan dışarı çıkıyosun bazıları var ter kokmuyor radyasyon yayıyor resmen

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde metrobüsde ve iett araçlarında yaşarlar. Amaçları üreyıp dahada çok kokmaktır.

Kitap okuyanlara ve mis kokanlara dayamak ıcın fordculuk görevınıde layıkıyla yerıne getırırler.

Sorma gitsin, bır kaç taneside arkadasım olur. Sabahları amfiyi ter kokuturlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen aynen yaa yaz geldi ben duşa iki kere giriyorum günde yine de biraz terleseem kendimi bir tuhaf hissediyorum ..Bunlar nasıl rutubetli dolaşabiliyor anlamış değilim..

0|0
    0|0
    • günde iki kez duşa girdiğin için kendinle gurur duyma bence . dünya küresel ısınmayla yüz yüze siz hayla bir önlem almadan devam ediyorsunuz boşa harcamaya ...

• Haklısın haklısın da elimde değil yaa gerçekten her konuda su tasarrufu yapıyorum duşa gelince tutamıyorum kendimi :(

• Onlara deotak öneriyoruz burdan :))

Nasıl bir insan evladı kendisinin nasıl koktuğunu önemsemez ya hadi kendi önemsemiyor bu insanların annesi babası kardeşi eşleri yok mu arkadaş.

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarında öyle varlıklar olduğunda kendimi camdan atmak istiyorum..

g*tüm yemiyor o ayrı :)

0|0
    0|1
  • onlar deodorant icadini unutmuş insanciklar

0|0
    0|0
  • dayanamıyorum işte onlara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nasıl yaklaşıyonda bu kokuyu alıyon:)) Ben sadece aşırı parfüm sıkan kızların kokusunu alıyorum. Burnumun direği kırılıyor. O koku geçene kadarda içimden saydırıyorum:))

0|0
    0|0
  • Yanına yaklaşınca radyo dalgalarının sesini duyabiliyor olman lazım o zaman?

0|0
    1|0
  • Hahaha! :D Hiç sorma ya. Çamaşır suyuna yatırasım geliyor. :)

0|0
    0|0
  • benim ki daha ayrı bir dert nereye gitsem b.k kokusu peşimi bırakmıyor evde kedilerin kakası dışarda istanbulun pis logar kokusu oyy oyy :(

0|0
    0|0
    • senin yazdıklarını adamdan bile saymıyorum şu halde :D

• vız gelir trıs gider :P

Yükleniyor...