Alnımın ortasında kıpkırmızı bir sivilce çıktı, küçültecek bir şeyler biliyor musunuz?

Alnımın tam ortasında kıpkırmızı bir sivilce çıktı..çok dert etmiyorum mucize de beklemiyorum ama en azından kızarıklığını geçirecek bildiğiniz kullandığınız bir formül var mı? yarın adet günüm sanırım ondan çıktı bu sivilce... küçültecek bir şeyler biliyor musunuz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• hiç elleme bırak kendiliğinden geçer ama elini vurma

0|0
    0|0
    • onu biliyorum da bi formül lazım geçiş evresini hızlandırmak maksat

• anladım teşekkürler

• birşey değil canım

Erkekler Ne Diyor 4

• bırak dokunma

0|0
    0|0
    • bu cevaptan bıktım :(

• bak o zaman sık gör noluyo. yada uğraştığına değmicek ama aczaneye git ve clindoxy al gece süre sabah renk kalmıcak ama ciddden 1 kere kullıcan 2 gün soran sivilce yok ulucak zaten gerek duyma böyle bi şeye. Bırak kendi haline.

• çok güzel patlar o ya ama sen patlatma

0|0
    0|0
  • dokunma bırak zararsz bısey

0|0
    0|0
  • Sabun özellikle kükürtlü sabun iyi gelir.

0|0
    0|0
    • sabunla yıkıyorum her gün ama yine çıkıyor işte bıktım bu regl dönemlerinden :/

Kızlar Ne Diyor 6

• off ne sivlce sıkarımm yawww

0|0
    0|0
  • Sık sık elinle temas etmezsen usulca geçer gider:)

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapma bırak kendisi kurur adet dolayısıyla çıkmıştır kovanın içine sıcak su kat kafanada havlu kat 30 santm arada olsun yüzünü yakmamaya dikkat et her sabah yap etkisini göreceksin yüzünede iyi gelecektir kirden arınırsın...

0|0
    0|0
  • pamuğa limon sık sür yüzüne ertesi gün sönüş olacak.. ben her aksam yapıyorum kurutuyor ama bi süre yapıyorsun sonucta..

0|0
    0|0
  • birak kalsin 7 gun sora gecer:D

0|0
    0|0
  • Limon ve pudra yı bir pamukta birleştirip bastır sivilce olan yere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...