Yüzmenin bir faydası olur mu?

Artık "Allah başıma bir bela versin ben öyle zayıflayayım ki herkes benle dalga geçsin, yemek ısmarlamaya kadar gitsin bu zayıflama." diyorum sürekli kendime bela okuyorum. Kilomu takmamaya çalışıyorum, ama ben kilolu olmaya alışık bir bayan değilim. İlk defa kilo aldım, ve gereğinden fazla aldım. Yüzmeye başlayacağım, sizce yüzme beni birazda olsa toparlar mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ne kadar saçma birisin yaaa... Diyerek başlamak istiyorum kendine beddua etme şaşkın kız :@ :( :) güleyim mi ağlayayım mı anlamadım... Boyun kaç yaşın kaç kilon kaç ki sen tribe girdin? Hey ALLAH ım yaaa... :( :)

0|0
    0|0
    • 14, 1.64 boy 65 kilo...

• daha ufacıksın sen yaa... üzme tatlı canını güzelim kıyamam sana... :( boyun gayet iyi daha da uzarsın ben bu yaşımda 1.70 im boydan sıkıntı yok kilodan az fazlasın şekerim onuda dert etme bende 80 falan zannettiydim ağız sende mide sende halledersin ;) tamam üzme tatlı canını oke? ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• yüzme yerine bir body salonuna yazılıp body yapmanı öneririm birde yağ yakıcı supplementler kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • yüzme her türlü vücudu hem güzelleştirir hemde forma sokar onun dışında ayrıca ip atlama ve koşu yaparsan kısa sürede çok güzel bir vücudun olabilir . ama bunları aksatmadan ve diiplinli yap

0|0
    0|0
  • Yüzme butun kaslarını çalıştırır sağlık için çok iyi zayıflamak için yürüyüş yapmalısın rahat ayakkabılar al yağı şekeri kes az ye bol su iç zayıflarsın

0|0
    0|0
  • hey ben 4 gündür yüzüyorum acayip oldum bende de azcık yag varr inss 3 aya kalmazz ericek .p cok yararlı olurr

0|0
    0|0
  • ayıysan zor havuz taşar

0|0
    1|0
    • Hayır değilim O_O Git babanı bul.

• babamm seni ... sk

Kızlar Ne Diyor 4

• Vayy salak kardesim bela okuyacak kdr cokmu onemli bir kac kilo fazla olman?yuzmeyle daha cok sikilasir vucudun..kolay gelsin ;)

0|0
    0|0
  • fitness yap kardio felan yüzersen omuzlar çok genişler kilo veremezsen geniş omuz itici durur, birde yüzme irileştirir, çıt kırıldım bir kızsan sevmeyebilirsin jakabos 'a bak bi.

0|0
    0|0
    • Zaten geniş omuzluyum..

• evet:) birde yan yatıp bacak açma hareketlerini yapıp, günde 15 dk koşmalısın en az.

• teşekkürler o zaman :)

• evet toplar

0|0
    0|0
  • çok beddua etme bak.bi kabul olur sonra tedavi olursun.git bir diyetisyene listeni çıkarsın hergün uygula nasıl zayıflarsın annem bir hap kullanıyor 1 ayda 4 kilo verdi..

0|0
    1|0
    • Hapın adını söyler misiniz? Yan bir etkisi var mı?

• googleye exodex hap yaz.exodex net. diye bir site var sadece 24 tl yazıyor onu tıkla orada yazıyor çok güzel hatta telle arayabilirsin.

Yükleniyor...