Diyet yapanlar burdamısınız?

Burdaysanız nasıl beslendiğinizi söyleyin ben sabah uyandıktan sonra direk spora gidiyorum kahvaltı yapmadan geldikten sonra kakaolu ya da normal süt içiyorum 1-2 saat sonra az porsiyon yemek bol salata yoğurt yiyorum tatlı abur cubur canım cektiğinde yulaflı bisküvilerden şekersiz çayla gömüyorum 😀

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sabah kahvaltıdan önce 1 saat yuruyus yapiyorum kahvaltıda 2 dilim kepek ekmek 4 zeytin 1 kutu büyüklügü peynir domates salatalık söğüş 1 yumurta şekersiz yeşil çay
    Aralarda: 4 kayısı ve 1 çay bardağı yoğurt
    Öğlenleri: sebze yemeği yoğurt ya da salata 1 kepçe çorba
    Aralarda: 1 meyve
    Akşamları: yoğurt sebze yemeği bol salata
    Aralarda: 1 bardak süt
    Öglenden sonra pilatese gidiyorum haftada 4 gun 1 saat yuzuyorum aksam yemeginden sonra 1 saat yuruyus yapiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kahvaltını yaptıktan 2 saat sonra spora gitmen daha uygun.
    Hiç yapmayıp spordan sonra da kahvaltını yapbilirsin ama vücut istediği proteini alamaz ve sporda güçsüz kalırsın.
    Kahvaltıda da Lor peyniri 2 3 haşlanmış yumurta beyazı (tuzsuz) az yağlı beyaz peynir 5 adet zeytin salatalık domates tüketebilirsin.

Meyveli kakaolu süt sakın içme şekerli ve katkı maddeli içiceksen light süt iç oda 1 bardak günde 2 3 bardak içebilirsin.

Yemek olarak az porsiyonlu yemeği 2 3 dilim tam tahıllı veya çavdar ekmeği ile yiyebilirsin. Yoğurt u yemekle beraber tüketme öğün aralarında ye ki sindirimini hızlandırsın.
    Sebze meyve tüket ama meyveyi abartma sonuçta meyvelerde de şeker var.
    Yemeğin yanında sebze haşlayabilirsin havuç brokoli vs.
    Akşam yemeğine 2 saat kala ton balığı ye light.
    Akşam yemeğinde bulgur pilavı tüket beyaz pirinçe göre daha hafif ve faydalı. Taze fasulye yiyebilirsin az yağlı.
    Unutmadan öğlen boş bulundukça 1 avuç fındık 2 adet ceviz 4 adet kuru kayısı güç verir zihin açar zinde tutar.
    Öğlen müsli alıp yoğurtla karıştırıp yemekte çok faydalı sindirim açısından.
    Bol şans

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kahvaltıyı geçiştirme.. Yumurta mutlaka ye. Kas yapmaksa amaç protein ağırlıklı beslen. Tavuk, et, süt, yumurta, yoğurt.. yanına az sebze..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım akşam 17 :00 dan sonra birşey yemiyorummm
    sadece su eğer zaruri durumlarda 1 bardak çay

0|0
    0|0
  • Bende diyetteyim big mac orta boy patates kola yanındada turta 😆

0|0
    0|0
  • Kas kaybediyorsun yazdıklarinda bu sonucu çıkardım

0|0