Vücut geliştirme sporuna yeni başladım ve bacak ağrılarım o kadar çok ki yürüyemiyorum çok zor yürüyorum ne yapmalıyım?

Yeni başladığım için bunların normal olmasını biliyorum ama yürüyemiyorum salona bile zor gidiyorum

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Hangi Sıklıkla gittin?

0|0
    0|0
    • Haftada 4,5 gün

• Spordan sonra evde masaj yapan olsa yaptırırdın:)
      Gercekten iyi geliyo spor sonrası

• 3ay

Teşekkür ederim:)

En İyi Erkek Görüşü

• 1.5, 2 haftaya geçer bedenin spora alışkın olmadığından bacak kol göğüs kaslarının açıldığından dolayı gerçekleşiyor bu ağrılar ve spor öncesi ısınma hareketleri yapmamanında büyük bir etkisi var ki iddiaa ya girerim yapmıyorsundur veya salon hocan söyleme ahmetinde bulunmamıştır. (Isınma hareketi yaptırmayan salon hocasının yanında çalışma para verme tavsiyem salonu değiştir.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vücudun hamlamış bende de böyle oldu 1-2 haftaya geçer

0|0
    0|0
  • 2 gün bekle evde sonra git madem yürüyemiuorsun iyice hırpalama kendini..

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorsun egzersizlerini saysana bi?

0|0
    0|0
    • Bacak için 2 tane makine var onları çalışıyorum dambıllarla 4,5 tane hareket var kol çalıştıran makineler var yani hepsini yapıyorum isimlerini bilmiyorum toplam 25 set

• O dambılların ağırlığını biraz azalt setlerin sayısını da azaltmanda fayda var yırtarsın kasını hem sinir olarak fazla uyarı vermişsin hem kas olarak çok zorlamışsın sakatlanma ihtimalin yüksek

• Ayrıca ağrıların geçene kadar spor salonuna gitmemende fayda var

• Vücuduna birden yüklenirsen öyle olur tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 haftaya geçer. Hamlık ağrısı bu. İlk başladığında olur sadece. İlerleyen vakitlerde bu kadar ağrı olmaz. Antrenmanlarını 1 er gün arayla yapmalısın.

0|0
    0|0
  • soguk dus al

0|0
    0|0
  • Kac gunde bir gidiyon?

0|0
    0|0
  • Zamanla geciyor ben squat sonrasi emekledim emekledim butun merdivenleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...