Fenerbahçeli futbolcular her maçta Muslera'nın kafasına dokunup saçını okşuyorlar gıcık oluyorum çocuk mu bu ?

saten bekir muslerayı çok iyi kızdırıyor evet sizce pazar derbisinde ki maçta kırmızı kart olur mu

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Türk Telekom Arenada hakemler 1 maçta 2 Galatasaraylı futbolcuya 2 kırmızı kart gösterebilirken Kadiköyde Fenerbahçeli oyunculara sarı kartı bile zor veriyorlar Cüneyt Çakır eğer Demirörenin talimatlarını uygulamazda kariyerini düşünür adil bir maç yönetirse Emre ve Caner banko kırmızı kart görür

0|1
    0|0
  • nelere dikkat ediyorsun sen öyle:)

0|0
    0|0
  • kırmızı kart olmaz.tansiyon yüksek maç değil iki takımda rahat çıkacak sahaya, fener alır 3-2 skor tahminim.

1|1
    0|1
  • Muslera takmıyor onları (: Adamlar iyi kaleci görmüşler dokunmak istiyorlar.

Ayrıca bence kırmızı kart olur. Çünkü kıyasıya bir mücadele olacak.Cimbom rahat olacak fenerbahçe sert oynayacak

0|0
    0|0
  • Kadıköyde herzaman top yuvarlak olmaz üçgen olur kare olur yinede o top galatasaray kalesine girer dikkatli olun çünkü çok fena yapıcaz sizi :))

1|1
    0|2
  • sow yeterince okşamıştı onu zaten ömür boyu unutmaz muslera

hatta sow'un musleraya şiiri var şu şekilde : vuvuzelam gümüşten

maça geldim varoştan

afrika çocuguyum

30 santim doguştan

0|2
    0|3
    • selçuk inankinide volkana sormak lazım

• sen çok mu olgunsun ayakta ölen adam şu verdğin cevaba bakılırsa sen daha çocuksun

• nedir bu cm falan hacım:)

• en az 2 kırmızı kart diyorum ben :)

0|0
    1|0
  • muslerayı sevmiyenmi var :)

0|0
    0|0
  • kıskanıyorlar

0|0
    0|0
  • Oksasın ne olacak ? Yumruk mu atsınlar ? Sende bir tuafsın yaw.

0|2
    0|0
  • 2-1 Yada 1-3 Yeneceğiz Kırmızıda Mutlaka Olur.

0|1
    0|0
  • hepsi lavuk yaaa salla koyucaz zaten.

0|1
    1|1
  • adam çocuk gibi zaten. yaşı kaçtırki olsa olsa en fazla 23 ama yakışıklı velet :)

0|0
    0|0
  • bu sferde derbiyemi yüklü giricen omega hanım :D

0|0
    1|0
  • sen yalnış anlamışsındır dünyanın en iyi kalecisine dokunmayı kim istemez ki?

0|0
    0|2
    • harbi bu çocuk 15 yaşında tam bir mal ya da darwin'in dediği gibi gelişimimini tamamlayamış bir maymun :D:D saçmalamakta sınır tanımayan bir mal :DD :D:D gsli kalecilerede sow,appiah,anelka,nobre,jhonson,uche,atkınson ve okochoyı sor iyi bilirler :DD hem ben zencilerden bahsediyom kelle hariç 30 cm'lilerden :DD engelliyom seni çoluk çocukla muhattab olmam

• sorduğun her sorunun başlangıcı fenerbahçe ile başlıyor sanki musleranın kafasını okşayan sadece fenerlilermiş gibi. futbol izlemiş olsan her oyuncunun her oyuncuyu kafasından sırtından kalçasından okşadığını görürdün

0|0
    0|0
  • emre molozoğlundan bir çirkeflik bekliyorum yine

bakalım cüneyt çakır eyyam yapıp geçiştirecek mi yine?

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Muslera'ya daha neler neler yapacağız bekle de gör.

0|3
    1|2
  • Ben muslera kadar tatli bir futbolcu gormedim ya surati okadar sekerki iyesi geliyor insanin kalecilerin krali

0|0
    0|0
  • Olm Muslera bu, sevilmez mi yaa.O nasıl tatlılıktır dlksghlsfkgd

Neyse kırmızı kart olur kesin, çirkefler yapar birşeyler

0|1
    1|0
  • Musleradan öpmekten bekirden girip kırmızı karttan çıktın :D sorun çok iyi :D

0|0
    0|0
  • Çok ayıp.

0|0
    0|0
  • ne olcak canım dokunsunlar :)

0|0
    0|0
  • sempatik olduğundan canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...