Sevgilinizle nasıl tanıştınız kader miydi nasıl bir kaderdi bu :D

gerçek aşk olduğunu nasıl anladınız ? ilk hisleriniz asla unutmadığınız anınız neydi ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım manitası ile buluşcakdı yanında kızla gelce için beni de cağırdıdı gittim orda tanıştık onlar gitti ikimiz kaldıkdı telini aldım konusduk buluşmaya karar verdik ben gittim bu gelmedi bekle bekle aradım bunu bir fırça bir azar bide laf sokdum kapadım sonra 2-3 gün sonra sms özür diledi yanlış düşündüğümü bir şans istedi bir anlık boşlukla ok dedim dedim sonra başladı

sonra doktorculuk oynadık :))))))))))))

0|0
    0|0
    • sonu dışında iyiymiş be bro

• pro mu :) doktorculuk oynadık olayı şakasına dı orası özel ...

Erkekler Ne Diyor 4

• ya beni kadere küfrettirip günaha sokma ...D:

0|0
    0|0
  • hangi sevgilimi anlatayım bilmiyorum her biri ayrı bir hikaye...

0|0
    0|0
  • bi tanışamadık yaaa bacım :(

0|0
    0|0
  • Ben hiç tanımadan arkamdan konustugu ıcın mesaj atmıstım kavga etmek için sonra yanlış anlasılmaymıs ıste nedense konusmaya devam ettık ıyıkıde etmısız 1.senemizdeyiz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı işyeri adına farklı şubelerde çalışıyorduk bir arkadaş tanıştırmıştı. unutamadığım bir an ise gece envanterimiz vardı onunda arabası olduğu için eve bırakıodu herkesi en son beni bırakıodu bizde geziyorduk gecenin bir vakti İstanbul'u karış karış gezmiştik harika birşeydi bu.

0|0
    0|0
  • Ask.fm'de tanıştık sonra ilk buluşmamızda sinemaya gittik elektrikler kesildi sinemada , ilk öpüştüğümüz anda ozamandı :D Hiç unutmuyorum bunu çok güzeldi o günler

0|0
    0|0
Yükleniyor...