Nasıl güçlü, kuvvetli, kaslı olunur?

Nasıl daha güçlü, kuvvetli, kaslı olabilirim?

0|0
4|30

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor salonu kaslı yapar

0|0
    0|0
  • Spor yaparak😂

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışman gerekicek abartılmıycak şekilde olunca erkeğe kas çokgüzel yakışıyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Fitness hocam. 2 haftadır gidiyorum, her gün de değil en fazla 10 kere gitmişimdir. Özellikle bacak kaslarımın geliştiğini görebiliyorum. Kol kaslarım da öyle şişkinliği belli oluyo. Karın kaslarım da yeni yeni şişiyo :D

0|1
    0|0
    • İyi iyi devam bırakma bende baslicam fitnessa

• Öncelikle bol bol yappprah yiyeceksin. 😂😂
    Bununla ilgili bir vine tarzında vide vardı çok iyiydi ya. 😂😂
    Her neyse konuya dönersek Fitness'a başlayabilirsin. Eğer maddi durumun biraz sıkıntılıysa internette milyonlarca video var. Güzel bir rehber bulup evde gelişebilirsin.
    Kolay gelsin şimdiden. ☺☺

0|1
    0|0
  • Fitness-uyku-beslenme

0|1
    0|0
  • Kemiği kaynatıp suyunu içerek.

0|0
    0|0
  • Baban Herkül olsa güçlü olurdun.

0|0
    0|0
  • Spor yapacaksın ama daha çok biraz da genetik bir durum.. Mesela rahmetli dedem değirmenciymiş ve değirmen taşını tuttuğu gibi kaldırırmış.. Babam da ablamı sandalyeye oturtup sandalyenin tek bacağından tutup kaldırdığını bilirim.. Sanırım bana yansımamış bu durum :D Gerçi yumruğumun etkisi sanırım 1 ton basar ;) ki kavgada etmediğim için bilemeyeceğim :D

0|0
    0|0
    • El yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanarmis bildigin ailevi destan efsane hshahahsbsb

• Ne gibi bir spor?

• Crossfit olur fitness olur ne yaprsan yap agirlik antremani sart

• Spor yaparak kanks

0|0
    0|0
  • Ne kadar zamanda istediğine bağlı. Gunde 10 şınav 10 mekik cekerek 5 yılda saglam olabilirsin. Mesela ben 110 kiloyken yağ çuvalı gibi geziyordum. Sonra 35 kilo civari verdim. Sürekli spor yaptım. Yediklerime dikkat ettim.(diyet yapmadim) Şinav mekik basketbol futbol yürüyüş koşu aklina ne gelirse yaptim. Salona gitmedim üstelik. 1 yılda 35 kilo verdim. Yağ kaybederken kas kazandim. Ve şu an 1.88 boyunda 81 kiloyum. Evet baklavalarim falan yok ama fiziği gayet düzgün bir erkeğim. Üstelik IMC Cast ajansindan kişisel görüşme teklifi dahi aldım. (Mankenlik için) azmedersen basarirsin. Azim ve inanç olmazsa hicbir şey yapamazsin.

0|0
    0|0
    • Yani sadece şınav mekikle kas yapılır bencede bende hergün 100 şınav 150 mekik cekiyorum, kıvanç tatlıtuğda sadece şınav, mekik, barfiks, squatla kas yapmış bunu biliyomuydun hergün 150 şınav 500 mekik 100 barfiks çekiyormus kıvanç

• Fitness

0|1
    0|0
  • agırlık kaldır neydi adı.. unuttum la neydi şu kaldırılan şeyler ha dambıl :D

0|0
    0|0
  • duzenli uyku+ saglikli beslenme ve yine duzenli spor

0|0
    0|0
    • Ne gibi bir spor?

• Kıvanç tatlıtuğda sadece şınav, mekik, barfiks, squatla yapmış o kasları biliyormusun hergün 150 şınav 500 mekik,100 barfiks çekiyormus kıvanç tatlıtuğ bende hergün 100 şınav 150 mekik çekiyorum evde

• E tamam işte ne güzel. 150 şınav çekmek her babayiğidin harcı değil.

• Çalışarak tabiki de

0|0
    0|0
  • Spor yaparak. Ama ciddi anlamda kas inşa etmek istiyorsan ağırlık çalışmaları temeldir. Olmazsa olmazdır.

0|0
    0|0
    • Ne gibi bir spor yapmak gerek?

• Ağırlık çalışmak dedim ya elbette diğer sporlarda belli bir dereceye kadar kas seviyesini arttıracaktın bu senin tatmininle alakalı ama ciddi anlamda kas yapmak istiyorsan ağrılık çalışacaksın. Tabi sadece sporla olmaz beslenme spordan dahada önemlidir.

• Spor yaparak

0|0
    0|0
  • skwat binch didlift rows overheadpress chin ups cheat curls

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • Hergün yumurta sarısı ye. Kas yapar diye duydum

0|0
    0|0
  • Vücut yapına göre başlaman gerekir ve sonra bunu ilerletmelisin tabi. Özet geçmek gerekirse spor yapacaksın dengeli-düzenli besleneceksin :)

0|0
    0|0
  • badi!
    ama fit oliyim diyosan kardiyo crossfit vb olabilir
    kas ise bodybuildinge başlıcan

0|0
    0|0
  • Spor salonuna giderek haftada 3 gun calisarak 6 ayda olunur

0|0
    0|0
  • Spora giderek kardeş

0|0