2 senedir Kadıköy'de şampiyonluğunu kutlayan Galatasaray

2 senedir kadıköyde şampiyonluğunu kutlayan Galatasaray seneye ne gibi başarılar kazanır? Ve nasıl transferler yapar?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 4. yıldızı alıp general olmak

şampiyonlar liginde yine en az çeyrek final, olursa yarı final oynamak

takımımdan beklentilerim bunlar..transfr olarak da kaliteli bir stoper ve sol bek öncelik olmalı.. Chedjou yu umarım alırız defansı toparlar hava hakimiyeti yüksek bir oyuncu..robben için umutuzum ama kaka olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sene çeyrek final, seneye yarı final neden olmasıın ?

0|1
    0|0
    • 4. yıldızı alıp general olmak

şampiyonlar liginde yine en az çeyrek final, olursa yarı final oynamak

takımımdan beklentilerim bunlar..transfr olarak da kaliteli bir stoper ve sol bek öncelik olmalı.. Chedjou yu umarım alırız defansı toparlar hava hakimiyeti yüksek bir oyuncu..robben için umutuzum ama kaka olabilir

Erkekler Ne Diyor 7

• Seneye daha çok başarı gelecektir. Bu sene drogba ve vesley s. gibi yıldızlar olmadan belli bir yere kadar gittik onlar geldikte sonra ise dünya devlerini yendik. Seneye yeni transferlerle ve bu sene kazanılmış tecrübe ile seneye çok daha başarılı olacağız

0|1
    0|0
  • Lilliede Forma giyen Chedljlu ile anlaşılmış ayrıca John Terryde teklif yapılmış bu iki isimden biri gelir şu anda gündemde Robben ismi var ama esas Hedef Kaka bakalım ne olacak

0|1
    0|0
    • hadi ya o chedljlu ile anlaşıldığı doğruysa eğer adam tam bir panzer çok iyi bir defans bir yerden mi okudun?

• Anlaşılmış diyorlar ben adamı hiç izlemedim iş sadece İmzaya kalmış

• ünal başgan 19.05 te taraftara süprizim var demiş hadi hayırlısı :))

0|1
    0|0
  • Valla bence biz nokta transfer yapıcaz gibi geliyor bana Fatih hocanın açıklamalarına göre ama yerli transfer yapmalıyız.. bu almancılar neden gelmez Türkiyeye onuda anlamam ulan şam.liginde oynayacaksın daha çok para da alıcaklar tuhaf ve önümüzdeki sezon artık Türkiye Kupasını alalım istiyorum ben.

0|1
    0|0
    • ben almancılardan ilkaydan sonra iyice umudumu kestim şu anda ortada adam dünyanın en iyi takımlarından birinde banko milli takımında banko mesut özil al ortada bizede anca sercan tunay gibi sıradan oyuncular kalıyor bence o manada en iyi yerliler zaten bizde diyebilirim bir alper potuk kaldı oda geliyor :)

• kombinemi pegasustan yenilemeyip dogu alttanmı alsam robeni daha yakından izlerim gibi geliyor :D kafam karıstı valla :D

0|1
    0|0
    • ahahah kesin değiştir en kötü drogba sneijder bunları izlersin daha yakından :)

• yok sneijder belki ama drogba kanada fazlagelmio ama robben full kanatta :D saka bir yana tribünümden memnunum ultrAslan !

• fb'liler cok sanslı gercekten,gene Şampiyonu canlı olarak izlicekler.

0|2
    0|0
    • ahahaha harbiden ben o yönden hiç bakmamıştım mk ya ne kadar şanslılar üzüldüm şimdi :)

• şampiyon gidilmek şampiyonlugu orada kutlamaksa biz 2007de şampiyon çıkmıştık ali samiyene gülüm

0|0
    0|0
    • şampiyon olmanın açıklaması ve kupayı orda kaldırmamızın açıklaması ne peki gülüm?

• harbiden malsın sen başkada bişi demiyorum bjkli birisi gelsin konuyu görsün tartışmayı görsün karı gibi kıvıran demogoji yapan saçmaladıkça saçmalayan senin oldugunu popo yapanın sürekli ben oldugunu iyi bilir :D:D neyse abdurrahim albraygın videosunu tekrar izle nasıl agladıgını :D:D 15 yaş altısın kesin bu arada :DD ergen işte :DD.

• abdurrahim başkan bir tanedir bir tane ama benim sana yolladığım bir videoda yüzünü kapatıp fb formasını saklamıyor takımından utanan anca fb taraftarıdır yaw ben sabahtan beri biz karıköyde nasıl şampiyon olduk diom hala bir cevap alamadım ashasgskdhasgdhk yaw ama çok güldüm yeter

Yükleniyor...