Sizce hangisi daha yararlı olur spordan anlayanlar baksin?

Haftada alti gun spora baslicam iki secenek var biri 6 gun fitness digeri 3 gün zumba 3 gün pilates sizce ne yapayım fitness mi pilates+zumba mı? Hangisiyle daha cok kilo veririm?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gün fittnes 3 gün pilates yapmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıldır pilates, yoga, cardio-fitness yapıyorum ve dans ediyorum. İlk başta diyeceğim şey; bu senin hangi alanda vucudunu çalıştırmak istediğinle ilgili ve tercih meselesi. Haftanın altı günü kaç set yapıcaksan artık, belirli periyotlar halinde fitness da çalışabilirsin daha çok aletlerle karın, kol, bacak, göğüs, sırt yani daha bölgesel bir şekilde tek tek ve detaylı çalışırsın dilersen pilates, ek bir alet olmadan belki pliates topu, mat şeklinde daha çok vucuduna senin yaptırdığın egzersizlerle daha çok duruş ve form düzelmeleri, streching olarak esneme germe olarak çalışabilirsin ve zumbayla daha çok kalça ve bacak çalışabilirsin. Zumba spor haricinde ritim duygunu, müzik ve vucud kordinasyonunu da geliştirir.

0|0
    0|0
    • eğer amacın sıkılaşmak ve bunun yanında spordan zevk almaksa kesinlikle grup aktivitelerini öneririm ben de. Zumba dersleri ile oldukça kısa zamanda dehşet kalori yakabiliyorsunn. Yine pilates de oldukça sıkılaştırıcı etkiye sahip. Fit in class diye bir sistem keşfettim bu tarz derslere katılmak için birebir. Bir üyelik alıyorsun ve dilediğin grup dersine katılıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 7

• Fitness

0|0
    0|0
  • zumba plates.

0|0
    0|0
  • yüzmeye git salla öbürlerini

0|0
    0|0
  • fitnes

0|0
    0|0
  • Zumba çok saçma bence fitness olur ama pilates de iyi

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyosan zumba ile pilates daha iyi olur galiba tabi ben cok anlamamda

0|0
    0|0
  • pilates+zumba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...