Göbek eritme hareketleri ve acı

dün başkadım ısınma hareketlerinden sonra 3 haretle devam ettim mekik tarzı ilk kez olmasına karşın nerdeyse şekil alacaktı bugünde devam edecektim fakat, ayağa kalkarken bile göbek ve çevrem acıyor?hamlıkdanmı?dün baya yaptım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• göbek varken kasların nasıl şekil alıyor onu anlamadım. hani dediğin normal olarak şekil dediğimiz şeyse evet göbeğin altında şekil alır ama göremezsin :D acı olmadan tatlıda olmaz. harekti düzgün yapmıyor olaiblirsin hareket sorunlu olablir bir link ataydın

0|0
    0|0
    • şekil aldı derken tabiki göbek çıktı meydana :D ama eskiye göre daha iyi.

sanırım hamlıktan dışarı bile fazla çıkıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hamlıktandır :)

0|0
    0|0
    • 1 ay sonra body başlıyorum şimdiden mekik vs hareketlerle yağları eritmeye başlamak istedim bugünde devam edeim en iyisi

adonis yapmak ve vücudumu geniş yapacağım kalıp olarak :D

• Ne yaptıysan bana da söyle Lütfen :((

0|0
    0|1
    • youtubeden 3 hareket buldum, 2 tanede ben biliyordum zaten.

10 tane 10 tane 50 tane yaptım.video yu hatırlamıyorumda.

göğüs bölgem bile acıyor ya :(

Erkekler Ne Diyor 4

• hareketsiz kaldığın belli

0|0
    0|0
  • Acı normal, hamlıktan. Nice hareketler var formda bile olsan acıtır.

Ama 1 günde birşey şekil almaz öyle. Sadece hareketle de olmaz, beslenmede dikkat etmen gerekir vs.

0|0
    0|0
    • yağı azalttım pilav makarna, yoğurt, çorba, et ürünleri, meyve sebze böyle :)

• evde yemek yok :D asıl body salonuna gidince söylerle heralde ,?

• Tabi, reçete yazarlar.

• Nasıl şekil alıyor ? Göbek varken şekil almaz ki

0|0
    0|0
    • benim vücut enterasan zaten 2 harekete şekil alıyor, 1 kiloluk dumbulla kol kası yapmıştım düşün

• Bunlar yaptıklarının etkili olduğunun göstergesi 2-3 gün sürer öyle tatlı acılar .

0|0
    0|0
    • anladım alıana kadar yapmalıyım o zaman hafif hafif?

• hocam body başlamadan önce hafifden ham kalmayayim diye yapıyorum?

haftada 7 kilo yoğurt bitiriyorum.

boy 1.75 fakat kalıplıyım kemiklerim genişmi acaba?

• Ham kalmamak elde değil başlarda olacak elbette . Bu yüzden çikolatalı süt öneriyoruz spordan sonra hamlığını alır ve protein ihtiyacını karşılar . Zamanla alışacaksın fazla protein almanı önermiyoruz dikkat et . Eğer fazla alıyorsan su ile dengeleyebilirsin .

Yükleniyor...