Bugün Avrupa Birligi Bakanlığının düzenlediği 81 il 81 projeye katılan var mı ?

Bugün T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı'nın düzenlediği 81 il 81 projeye katıldım.Gerçekten çok berbat konferanstı.Başbakan Recep Tayyib Erdoğan sürekli ülkenin çıkarları gereğinden söz etti. Sürekli dünya bankasından aldığımız borçları ... Öyle ki;zaten karşılanmak zorunda... bu giderleringözümüze sokulması gelişeceğimizin göstergesi olarak gösterdi ama tam tersiydi yani aksine en geri ülkelerden biri olduğumuzun kanısıydı bu ... Öğrenmiş olduğum diğer birşeyde ülkemizin gelişmesi için yurtdışından yatırım yapılmasının zorunluluğuydu. Açıkcası biraz siyasete değinmek gerekirse ben ne Avrupa Birliğine gireceğimize inanıyorum, ne de böyle insanları başbakan kürsüsüne çıkarmamızı destekliyorum... Yorumlar sizden...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa birligi yolundan vazgecilmeli, faiz yasaklanmali, Nato derhal terk edilmeli, özellestirmelere dur denilmeli. Kahrolsun emperyalizm, kahrolsun fasizm...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• avrupa birliğini bende istemiyorum.ancak başbakanımdan memnunum,diğerleri gibi yavşak bir adam değil.kim ne düşünür bilemem ama ben memnunum..

0|0
    0|0
  • İşleri güçleri istatistik vermek. Hiç dış borçtan bahseden yok. 2002 deki 129 milyar dolar olan dış borç, şu anda 337 milyar dolar. Tebrik etmek lazım, her şeyi kılıfına uydurmasını biliyorlar.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...